Siirry sisältöön
Vertaa Hoffenheim vs Železničar P

Hoffenheim vs Železničar P Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Hoffenheim vs Železničar P: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Hoffenheim Hoffenheim Kotijoukkue
Železničar P Železničar P Vierasjoukkue
Hoffenheim
51.5
V T V V T H H T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Železničar P
57.4
T V T T H V V H V T

Voitetut Kategoriat

6

Hoffenheim

3

Tasapeli

6

Železničar P

Suoritusradar

Hoffenheim
Železničar P

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
-2

-2

+8

+8

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Kramarić (4 maalia)
K. Karikari (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 11 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
65.5

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.3

55.1

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 55.2

Huippujoukkueita Vastaan
25%

1V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.05

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.45

1.64

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.06

Korjattu Vahvuus
51.5

Hyökkäys: 61.6, Puolustus: 46.2, Vire: 46.2

57.4

Hyökkäys: 59.6, Puolustus: 73.6, Vire: 42.0

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

5

16-30'

2
4

31-45'

3
3

46-60'

3

61-75'

3
3

76-90+'

6
Hoffenheim
Železničar P
Hoffenheim

Vahvuusanalyysi

51.5

Kokonais

Hyökkäys 61.6
Puolustus 46.2
Vire 46.2
Tasaisuus 50.5
Železničar P

Vahvuusanalyysi

57.4

Kokonais

Hyökkäys 59.6
Puolustus 73.6
Vire 42.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

91.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

65.3 vs 55.2

Huippujoukkueita Vastaan

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
T
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
T
Augsburg (71%)
H
Mainz 05 (65%)
H
Leipzig (84%)
T
Wolfsburg (50%)
Železničar P logo Železničar P
T
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
T
Vojvodina (68%)
T
Red Star (69%)
H
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
H
Čukarički (50%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Bremen K
1 - 0 V
62%
Stuttgart K
3 - 3 T
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund K
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 T
71%
Mainz 05 K
1 - 2 H
65%
Leipzig V
0 - 5 H
84%
Wolfsburg K
1 - 1 T
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli K
0 - 1 H
50%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Radnik K
1 - 1 T
50%
OFK K
2 - 0 V
53%
Vojvodina V
0 - 0 T
68%
Red Star K
2 - 2 T
69%
Partizan V
1 - 2 H
57%
Javor V
2 - 1 V
56%
Novi Pazar K
2 - 0 V
41%
Čukarički V
2 - 3 H
50%
Mladost Lučani K
5 - 0 V
48%
TSC V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Hoffenheim on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.5) verrattuna Železničar Piin (SoS: 55.1). Tämä tarkoittaa, että Hoffenheimin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Hoffenheim keskimäärin 1.6 ja Železničar P 1.7 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Železničar P on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Hoffenheim päästää 1.8 per ottelu.

Hoffenheim on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Železničar P ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Železničar Pilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Železničar P

Železničar P

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää