Siirry sisältöön
Vertaa Hradec Kr. vs Heerenveen

Hradec Kr. vs Heerenveen Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Hradec Kr. vs Heerenveen: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Hradec Kr. Hradec Kr. Kotijoukkue
Heerenveen Heerenveen Vierasjoukkue
Hradec Kr.
57.4
T H V V V V V H V T

Viimeiset 10 Ottelua

Heerenveen
57.1
H V V H V T V V V H

Voitetut Kategoriat

6

Hradec Kr.

3

Tasapeli

6

Heerenveen

Suoritusradar

Hradec Kr.
Heerenveen

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 2T, 2H

60%

6V, 1T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

+4

+4

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Mihálik (7 maalia)
J. Trenskow (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

100%

4V / 4 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.5

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 52.1

52.6

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 58.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.26

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.06

2.03

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.23

Korjattu Vahvuus
57.4

Hyökkäys: 41.8, Puolustus: 73.1, Vire: 62.7

57.1

Hyökkäys: 61.6, Puolustus: 54.7, Vire: 61.6

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

5
2

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Hradec Kr.
Heerenveen
Hradec Kr.

Vahvuusanalyysi

57.4

Kokonais

Hyökkäys 41.8
Puolustus 73.1
Vire 62.7
Tasaisuus 52.0
Heerenveen

Vahvuusanalyysi

57.1

Kokonais

Hyökkäys 61.6
Puolustus 54.7
Vire 61.6
Tasaisuus 43.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 80.0

Vastustajan Laatu

52.1 vs 58.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
T
Jablonec (49%)
H
Plzeň (64%)
V
Teplice (54%)
V
Slavia Prague (69%)
V
Slovácko (50%)
V
Bohemians (53%)
V
Ostrava (34%)
H
Plzeň (59%)
Heerenveen logo Heerenveen
H
NAC (54%)
V
Volendam (54%)
V
Fortuna (56%)
H
AZ (72%)
V
Heracles (36%)
T
NEC (69%)
V
Telstar (64%)
V
Excelsior (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Jablonec V
1 - 1 T
49%
Plzeň V
1 - 3 H
64%
Teplice V
1 - 0 V
54%
Slavia Prague K
2 - 1 V
69%
Slovácko V
3 - 1 V
50%
Bohemians K
2 - 0 V
53%
Ostrava K
1 - 0 V
34%
Plzeň K
0 - 3 H
59%
Liberec V
1 - 0 V
48%
Zlín K
0 - 0 T
41%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
NAC V
0 - 2 H
54%
Volendam V
2 - 0 V
54%
Fortuna K
2 - 1 V
56%
AZ V
0 - 3 H
72%
Heracles K
4 - 1 V
36%
NEC V
2 - 2 T
69%
Telstar K
3 - 0 V
64%
Excelsior V
2 - 1 V
60%
Sparta K
2 - 1 V
44%
PSV V
1 - 3 H
80%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.5 vs 52.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Heerenveenilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Hradec Kr.in 1.2:een.

Hradec Kr.illa on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Heerenveenin 1.4:een.

Hradec Kr. ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Heerenveenia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Hradec Kr. on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Heerenveen

Heerenveen

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää