Siirry sisältöön
Vertaa Inter Milan vs Levante

Inter Milan vs Levante Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Inter Milan vs Levante: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Inter Milan Inter Milan Kotijoukkue
Levante Levante Vierasjoukkue
Inter Milan
78.9
V V T V V V V T T H

Viimeiset 10 Ottelua

Levante
55.7
V V H T V V H V T T

Voitetut Kategoriat

10

Inter Milan

5

Tasapeli

0

Levante

Suoritusradar

Inter Milan
Levante

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 3T, 1H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
2.4

24 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+12

+12

+1

+1

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Thuram (6 maalia)
Carlos Espí (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 15
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
72.3

Sarjan Vaikeus: 85.5, Vastustajan Laatu: 65.9

59.6

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 64.0

Huippujoukkueita Vastaan
60%

3V / 5 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
3.22

Todellinen: 2.4 | Ero: -0.82

2.0

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.4

Korjattu Vahvuus
78.9

Hyökkäys: 97.8, Puolustus: 73.4, Vire: 73.4

55.7

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 54.8, Vire: 54.8

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

5
9

46-60'

4
4

61-75'

1
5

76-90+'

4
Inter Milan
Levante
Inter Milan

Vahvuusanalyysi

78.9

Kokonais

Hyökkäys 97.8
Puolustus 73.4
Vire 73.4
Tasaisuus 61.3
Levante

Vahvuusanalyysi

55.7

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 54.8
Vire 54.8
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.5 vs 93.0

Vastustajan Laatu

65.9 vs 64.0

Huippujoukkueita Vastaan

60% vs 0%
Inter Milan logo Inter Milan
V
Lazio (76%)
V
Parma (57%)
T
Torino (74%)
V
Como (53%)
V
Cagliari (53%)
V
Como (76%)
V
Roma (70%)
T
Fiorentina (71%)
Levante logo Levante
V
Celta Vigo (59%)
V
Osasuna (58%)
H
Villarreal (78%)
T
Espanyol (55%)
V
Sevilla (58%)
V
Getafe (67%)
H
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lazio V
3 - 0 V
76%
Parma K
2 - 0 V
57%
Torino V
2 - 2 T
74%
Como K
3 - 2 V
53%
Cagliari K
3 - 0 V
53%
Como V
4 - 3 V
76%
Roma K
5 - 2 V
70%
Fiorentina V
1 - 1 T
71%
Atalanta K
1 - 1 T
64%
AC Milan V
0 - 1 H
65%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Celta Vigo V
3 - 2 V
59%
Osasuna K
3 - 2 V
58%
Villarreal V
1 - 5 H
78%
Espanyol V
0 - 0 T
55%
Sevilla K
2 - 0 V
58%
Getafe K
1 - 0 V
67%
Real Sociedad V
0 - 2 H
66%
Oviedo K
4 - 2 V
61%
Rayo V
1 - 1 T
79%
Girona K
1 - 1 T
59%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Inter Milan on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 72.3) verrattuna Levanteiin (SoS: 59.6). Tämä tarkoittaa, että Inter Milanin tilastot painavat enemmän.

Inter Milanilla on hyökkäysetu 2.4 maalilla per ottelu verrattuna Levantein 1.6:een.

Inter Milanilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Levantein 1.5:een.

Inter Milan on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Kotietu suosii Levanteia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Inter Milan nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (78.9 vs 55.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Inter Milan

Inter Milan

VS
Levante

Levante

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää