Siirry sisältöön
Vertaa Inter Milan vs Union Berlin

Inter Milan vs Union Berlin Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Inter Milan vs Union Berlin: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Inter Milan Inter Milan Kotijoukkue
Union Berlin Union Berlin Vierasjoukkue
Inter Milan
78.9
V V T V V V V T T H

Viimeiset 10 Ottelua

Union Berlin
38.8
V T H H H T H V H H

Voitetut Kategoriat

12

Inter Milan

1

Tasapeli

2

Union Berlin

Suoritusradar

Inter Milan
Union Berlin

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 3T, 1H

20%

2V, 2T, 6H

Maaleja / Ottelu
2.4

24 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

2.1

21 / 10 ottelua

Maaliero
+12

+12

-10

-10

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Thuram (6 maalia)
O. Burke (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 15
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
72.3

Sarjan Vaikeus: 85.5, Vastustajan Laatu: 65.9

72.2

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 66.6

Huippujoukkueita Vastaan
60%

3V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
3.22

Todellinen: 2.4 | Ero: -0.82

1.55

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.45

Korjattu Vahvuus
78.9

Hyökkäys: 97.8, Puolustus: 73.4, Vire: 73.4

38.8

Hyökkäys: 44.8, Puolustus: 36.7, Vire: 24.4

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

1
9

46-60'

1
4

61-75'

2
5

76-90+'

6
Inter Milan
Union Berlin
Inter Milan

Vahvuusanalyysi

78.9

Kokonais

Hyökkäys 97.8
Puolustus 73.4
Vire 73.4
Tasaisuus 61.3
Union Berlin

Vahvuusanalyysi

38.8

Kokonais

Hyökkäys 44.8
Puolustus 36.7
Vire 24.4
Tasaisuus 59.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.5 vs 91.0

Vastustajan Laatu

65.9 vs 66.6

Huippujoukkueita Vastaan

60% vs 50%
Inter Milan logo Inter Milan
V
Lazio (76%)
V
Parma (57%)
T
Torino (74%)
V
Como (53%)
V
Cagliari (53%)
V
Como (76%)
V
Roma (70%)
T
Fiorentina (71%)
Union Berlin logo Union Berlin
V
Mainz 05 (70%)
T
Köln (57%)
H
Leipzig (84%)
H
Wolfsburg (50%)
H
Heidenheim (67%)
T
St. Pauli (50%)
H
Bayern Munich (86%)
V
Freiburg (72%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lazio V
3 - 0 V
76%
Parma K
2 - 0 V
57%
Torino V
2 - 2 T
74%
Como K
3 - 2 V
53%
Cagliari K
3 - 0 V
53%
Como V
4 - 3 V
76%
Roma K
5 - 2 V
70%
Fiorentina V
1 - 1 T
71%
Atalanta K
1 - 1 T
64%
AC Milan V
0 - 1 H
65%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mainz 05 V
3 - 1 V
70%
Köln K
2 - 2 T
57%
Leipzig V
1 - 3 H
84%
Wolfsburg K
1 - 2 H
50%
Heidenheim V
1 - 3 H
67%
St. Pauli K
1 - 1 T
50%
Bayern Munich V
0 - 4 H
86%
Freiburg V
1 - 0 V
72%
Bremen K
1 - 4 H
62%
M'gladbach V
0 - 1 H
68%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 72.3 vs 72.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Inter Milanin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.4 maalia per ottelu ja M. Thuram kärjessä 6 maalilla. Union Berlin tekee vain 1.1 per ottelu.

Puolustuksellisesti Inter Milan on ylivoimainen, päästäen vain 1.2 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Union Berlin päästää 2.1 per ottelu.

Inter Milan on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Union Berlin on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 2 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Inter Milania, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.4 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kattavan analyysimme perusteella Inter Milan on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (97.8), puolustuksessa (73.4) ja vireessä (73.4) ei jätä epäilyksen sijaa. Union Berlin tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Inter Milan

Inter Milan

VS
Union Berlin

Union Berlin

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää