Siirry sisältöön
Vertaa Başakşehir vs Radnički Niš

Başakşehir vs Radnički Niš Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Başakşehir vs Radnički Niš: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Başakşehir Başakşehir Kotijoukkue
Radnički Niš Radnički Niš Vierasjoukkue
Başakşehir
57.0
V H V T V T T H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Voitetut Kategoriat

10

Başakşehir

3

Tasapeli

2

Radnički Niš

Suoritusradar

Başakşehir
Radnički Niš

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
+8

+8

-5

-5

Nollapeli
60%

6 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
E. Shomurodov (5 maalia)
A. Shestyuk (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
83%

5V / 6 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 4 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.4

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 58.9

40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.91

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.31

1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

Korjattu Vahvuus
57.0

Hyökkäys: 53.0, Puolustus: 72.9, Vire: 49.7

36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

1

16-30'

4

31-45'

3
1

46-60'

4
2

61-75'

2
4

76-90+'

2
Başakşehir
Radnički Niš
Başakşehir

Vahvuusanalyysi

57.0

Kokonais

Hyökkäys 53.0
Puolustus 72.9
Vire 49.7
Tasaisuus 53.2
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

58.9 vs 53.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
V
Samsunspor (62%)
H
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
T
Trabzonspor (74%)
V
Gençlerbirliği (45%)
T
Kocaelispor (51%)
T
Antalyaspor (43%)
H
Galatasaray (69%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Samsunspor K
3 - 0 V
62%
Fenerbahçe V
1 - 3 H
73%
Kasımpaşa K
4 - 0 V
52%
Trabzonspor V
1 - 1 T
74%
Gençlerbirliği K
3 - 0 V
45%
Kocaelispor V
0 - 0 T
51%
Antalyaspor K
0 - 0 T
43%
Galatasaray V
0 - 3 H
69%
Göztepe K
2 - 1 V
59%
Konyaspor K
2 - 0 V
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 49.4 vs 40.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Başakşehirilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Radnički Nišin 1.1:een.

Puolustuksellisesti Başakşehir on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 6 nollapeliä pitäen, kun Radnički Niš päästää 1.6 per ottelu.

Kotietu suosii Başakşehiria, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Başakşehir nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.0 vs 36.1) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Başakşehir

Başakşehir

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää