Siirry sisältöön
Vertaa Başakşehir vs WAC

Başakşehir vs WAC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Başakşehir vs WAC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Başakşehir Başakşehir Kotijoukkue
WAC WAC Vierasjoukkue
Başakşehir
57.0
V H V T V T T H V V

Viimeiset 10 Ottelua

WAC
41.5
V V V H T T H T H H

Voitetut Kategoriat

10

Başakşehir

2

Tasapeli

3

WAC

Suoritusradar

Başakşehir
WAC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

30%

3V, 3T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
+8

+8

-4

-4

Nollapeli
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
E. Shomurodov (5 maalia)
D. Baumgartner (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
83%

5V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 4 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.4

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 58.9

54.3

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.91

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.31

0.97

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.07

Korjattu Vahvuus
57.0

Hyökkäys: 53.0, Puolustus: 72.9, Vire: 49.7

41.5

Hyökkäys: 31.3, Puolustus: 59.1, Vire: 31.3

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

1
1

16-30'

1
4

31-45'

3
1

46-60'

1
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Başakşehir
WAC
Başakşehir

Vahvuusanalyysi

57.0

Kokonais

Hyökkäys 53.0
Puolustus 72.9
Vire 49.7
Tasaisuus 53.2
WAC

Vahvuusanalyysi

41.5

Kokonais

Hyökkäys 31.3
Puolustus 59.1
Vire 31.3
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

58.9 vs 53.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
V
Samsunspor (62%)
H
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
T
Trabzonspor (74%)
V
Gençlerbirliği (45%)
T
Kocaelispor (51%)
T
Antalyaspor (43%)
H
Galatasaray (69%)
WAC logo WAC
V
Ried (55%)
V
Altach (48%)
V
GAK (53%)
H
BW Linz (60%)
T
BW Linz (55%)
T
Ried (50%)
H
WSG Tirol (48%)
T
Altach (43%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Samsunspor K
3 - 0 V
62%
Fenerbahçe V
1 - 3 H
73%
Kasımpaşa K
4 - 0 V
52%
Trabzonspor V
1 - 1 T
74%
Gençlerbirliği K
3 - 0 V
45%
Kocaelispor V
0 - 0 T
51%
Antalyaspor K
0 - 0 T
43%
Galatasaray V
0 - 3 H
69%
Göztepe K
2 - 1 V
59%
Konyaspor K
2 - 0 V
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Ried V
1 - 0 V
55%
Altach V
4 - 1 V
48%
GAK K
1 - 0 V
53%
BW Linz V
0 - 3 H
60%
BW Linz K
0 - 0 T
55%
Ried K
0 - 0 T
50%
WSG Tirol V
1 - 3 H
48%
Altach K
1 - 1 T
43%
GAK V
0 - 2 H
58%
LASK V
1 - 3 H
69%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 49.4 vs 54.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Başakşehirilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna WACin 0.9:een.

Başakşehirilla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna WACin 1.3:een.

WAC ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Başakşehiria, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Başakşehir nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.0 vs 41.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Başakşehir

Başakşehir

VS
WAC

WAC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää