Siirry sisältöön
Vertaa Istra vs Kocaelispor

Istra vs Kocaelispor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Istra vs Kocaelispor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Istra Istra Kotijoukkue
Kocaelispor Kocaelispor Vierasjoukkue
Istra
35.8
V V H H H H H V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Kocaelispor
36.8
H T H T T T H H V H

Voitetut Kategoriat

8

Istra

5

Tasapeli

2

Kocaelispor

Suoritusradar

Istra
Kocaelispor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 0T, 6H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.5

5 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

-8

-8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Prevljak (4 maalia)
S. Dursun (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
34.5

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 47.2

64.6

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 59.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.93

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.07

0.51

Todellinen: 0.5 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
35.8

Hyökkäys: 28.2, Puolustus: 47.9, Vire: 33.8

36.8

Hyökkäys: 19.1, Puolustus: 64.9, Vire: 11.5

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

46-60'

1
1

61-75'

1
3

76-90+'

1
Istra
Kocaelispor
Istra

Vahvuusanalyysi

35.8

Kokonais

Hyökkäys 28.2
Puolustus 47.9
Vire 33.8
Tasaisuus 35.2
Kocaelispor

Vahvuusanalyysi

36.8

Kokonais

Hyökkäys 19.1
Puolustus 64.9
Vire 11.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 72.0

Vastustajan Laatu

47.2 vs 59.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
H
Gorica (50%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
H
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
H
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
H
Fatih (55%)
T
Kasımpaşa (57%)
H
Gençlerbirliği (50%)
T
Göztepe (59%)
T
Galatasaray (69%)
T
Başakşehir (66%)
H
Alanyaspor (61%)
H
Konyaspor (61%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven K
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 H
50%
Dinamo Zagreb K
0 - 2 H
71%
Vukovar K
1 - 2 H
32%
Lokomotiva V
0 - 2 H
49%
Hajduk K
1 - 3 H
53%
Varaždin K
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek K
0 - 1 H
40%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fatih K
0 - 1 H
55%
Kasımpaşa V
1 - 1 T
57%
Gençlerbirliği V
0 - 1 H
50%
Göztepe K
1 - 1 T
59%
Galatasaray V
1 - 1 T
69%
Başakşehir K
0 - 0 T
66%
Alanyaspor V
0 - 5 H
61%
Konyaspor K
1 - 2 H
61%
Eyüp V
1 - 0 V
58%
Beşiktaş K
0 - 1 H
60%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Kocaelispor on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.6) verrattuna Istraiin (SoS: 34.5). Tämä tarkoittaa, että Kocaelisporin tilastot painavat enemmän.

Istrailla on hyökkäysetu 1.0 maalilla per ottelu verrattuna Kocaelisporin 0.5:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Istra päästää 1.3 ja Kocaelispor 1.3 per ottelu.

Kocaelispor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.0 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Istra

Istra

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää