Siirry sisältöön
Vertaa Karpaty Lviv vs Vojvodina

Karpaty Lviv vs Vojvodina Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Karpaty Lviv vs Vojvodina: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Kotijoukkue
Vojvodina Vojvodina Vierasjoukkue
Karpaty Lviv
71.6
T H T V T V V V V T

Viimeiset 10 Ottelua

Vojvodina
57.5
V V T T H V T V V V

Voitetut Kategoriat

8

Karpaty Lviv

3

Tasapeli

4

Vojvodina

Suoritusradar

Karpaty Lviv
Vojvodina

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 4T, 1H

60%

6V, 3T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.4

4 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+13

+13

+9

+9

Nollapeli
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
Y. Kostenko (4 maalia)
M. Veličković (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Vierasvoitto
50%

3V / 6 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
66.8

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 64.7

40.5

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.9

Huippujoukkueita Vastaan
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.96

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.26

1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

Korjattu Vahvuus
71.6

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 100, Vire: 58.4

57.5

Hyökkäys: 51.3, Puolustus: 66.4, Vire: 54.3

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2

16-30'

4
3

31-45'

2
5

46-60'

1
3

61-75'

5
2

76-90+'

5
Karpaty Lviv
Vojvodina
Karpaty Lviv

Vahvuusanalyysi

71.6

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 100
Vire 58.4
Tasaisuus 61.3
Vojvodina

Vahvuusanalyysi

57.5

Kokonais

Hyökkäys 51.3
Puolustus 66.4
Vire 54.3
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

64.7 vs 52.9

Huippujoukkueita Vastaan

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
T
Metalist 1925 (79%)
H
Kryvbas KR (76%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
T
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
T
Železničar P (57%)
T
Partizan (52%)
H
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
T
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Metalist 1925 V
2 - 2 T
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 H
76%
LNZ Cherkasy K
0 - 0 T
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 T
79%
Oleksandria K
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon K
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka K
1 - 1 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Čukarički K
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P K
0 - 0 T
57%
Partizan K
0 - 0 T
52%
Red Star V
1 - 4 H
74%
Radnički Niš K
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 T
63%
Napredak K
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan K
3 - 0 V
52%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Karpaty Lviv on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.8) verrattuna Vojvodinaiin (SoS: 40.5). Tämä tarkoittaa, että Karpaty Lvivin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Karpaty Lviv keskimäärin 1.7 ja Vojvodina 1.7 maalia per ottelu.

Karpaty Lvivilla on puolustusetu, päästäen 0.4 per ottelu verrattuna Vojvodinain 0.8:een.

Karpaty Lviv on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Karpaty Lvivilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 14.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Vojvodina

Vojvodina

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää