Siirry sisältöön
Vertaa Karviná vs Volendam

Karviná vs Volendam Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Karviná vs Volendam: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Karviná Karviná Kotijoukkue
Volendam Volendam Vierasjoukkue
Karviná
40.4
V H H V V H T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Volendam
36.2
T H V H T H H H V H

Voitetut Kategoriat

9

Karviná

2

Tasapeli

4

Volendam

Suoritusradar

Karviná
Volendam

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 1T, 6H

20%

2V, 2T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-7

-7

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
Kahuan Vinícius (2 maalia)
R. Mühren (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.3

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 53.5

53.2

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 60.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.36

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.16

0.77

Todellinen: 0.8 | Ero: +0.03

Korjattu Vahvuus
40.4

Hyökkäys: 42.1, Puolustus: 45.6, Vire: 31.6

36.2

Hyökkäys: 27.5, Puolustus: 51.6, Vire: 20.6

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

1

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Karviná
Volendam
Karviná

Vahvuusanalyysi

40.4

Kokonais

Hyökkäys 42.1
Puolustus 45.6
Vire 31.6
Tasaisuus 46.0
Volendam

Vahvuusanalyysi

36.2

Kokonais

Hyökkäys 27.5
Puolustus 51.6
Vire 20.6
Tasaisuus 59.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 80.0

Vastustajan Laatu

53.5 vs 60.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
V
Pardubice (62%)
H
Pardubice (57%)
H
Ml. Boleslav (61%)
V
Dukla (51%)
V
Liberec (43%)
H
Sparta Prague (59%)
T
Olomouc (51%)
H
Pardubice (57%)
Volendam logo Volendam
T
Excelsior (60%)
H
Heerenveen (67%)
V
Heracles (41%)
H
Twente (81%)
T
Feyenoord (67%)
H
Sparta (49%)
H
Fortuna (56%)
H
NEC (69%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Pardubice V
3 - 1 V
62%
Pardubice K
1 - 2 H
57%
Ml. Boleslav K
0 - 3 H
61%
Dukla V
2 - 1 V
51%
Liberec K
3 - 1 V
43%
Sparta Prague V
0 - 2 H
59%
Olomouc V
2 - 2 T
51%
Pardubice K
1 - 2 H
57%
Slovácko K
0 - 2 H
45%
Jablonec V
0 - 1 H
49%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Excelsior V
1 - 1 T
60%
Heerenveen K
0 - 2 H
67%
Heracles V
2 - 0 V
41%
Twente V
1 - 2 H
81%
Feyenoord K
0 - 0 T
67%
Sparta V
0 - 2 H
49%
Fortuna K
1 - 2 H
56%
NEC V
0 - 3 H
69%
Groningen K
3 - 2 V
61%
NAC V
0 - 1 H
54%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.3 vs 53.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Karvináilla on hyökkäysetu 1.2 maalilla per ottelu verrattuna Volendamin 0.8:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Karviná päästää 1.7 ja Volendam 1.5 per ottelu.

Karviná ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Karviná

Karviná

VS
Volendam

Volendam

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää