Siirry sisältöön
Vertaa Kifisia vs GC Zürich

Kifisia vs GC Zürich Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kifisia vs GC Zürich: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kifisia Kifisia Kotijoukkue
GC Zürich GC Zürich Vierasjoukkue
Kifisia
42.6
H V V T T T T H H V

Viimeiset 10 Ottelua

GC Zürich
27.9
V H H H V H H H H H

Voitetut Kategoriat

8

Kifisia

3

Tasapeli

4

GC Zürich

Suoritusradar

Kifisia
GC Zürich

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

20%

2V, 0T, 8H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

2.6

26 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

-16

-16

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
Jorge Pombo (4 maalia)
D. Abels (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.9

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.5

50.4

Sarjan Vaikeus: 49.0, Vastustajan Laatu: 51.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.63

Todellinen: 0.7 | Ero: +0.07

1.0

Todellinen: 1.0 | Ero: 0.0

Korjattu Vahvuus
42.6

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 69.3, Vire: 31.2

27.9

Hyökkäys: 33.5, Puolustus: 13.4, Vire: 20.1

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

1
3

61-75'

3
1

76-90+'

1
Kifisia
GC Zürich
Kifisia

Vahvuusanalyysi

42.6

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 69.3
Vire 31.2
Tasaisuus 57.7
GC Zürich

Vahvuusanalyysi

27.9

Kokonais

Hyökkäys 33.5
Puolustus 13.4
Vire 20.1
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

56.0 vs 49.0

Vastustajan Laatu

52.5 vs 51.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Kifisia logo Kifisia
H
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Larissa (46%)
T
Asteras (56%)
T
Atromitos (59%)
H
Panserraikos (49%)
GC Zürich logo GC Zürich
V
Winterthur (42%)
H
Zürich (42%)
H
Servette (65%)
H
Luzern (56%)
V
Winterthur (42%)
H
Sion (62%)
H
Servette (66%)
H
Thun (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atromitos K
0 - 3 H
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
1 - 0 V
53%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Larissa V
1 - 1 T
46%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Atromitos V
0 - 0 T
59%
Panserraikos K
1 - 2 H
49%
AEK Athens V
0 - 3 H
67%
Volos K
2 - 0 V
39%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Winterthur K
3 - 2 V
42%
Zürich V
1 - 2 H
42%
Servette K
0 - 2 H
65%
Luzern K
1 - 2 H
56%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Sion K
0 - 4 H
62%
Servette V
0 - 5 H
66%
Thun V
1 - 5 H
49%
Lausanne K
2 - 3 H
38%
Basel V
0 - 1 H
51%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.9 vs 50.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

GC Zürichilla on hyökkäysetu 1.0 maalilla per ottelu verrattuna Kifisiain 0.7:een.

Puolustuksellisesti Kifisia on ylivoimainen, päästäen vain 1.0 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun GC Zürich päästää 2.6 per ottelu.

Kifisia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

GC Zürich ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kifisiailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 14.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kifisia

Kifisia

VS
GC Zürich

GC Zürich

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää