Siirry sisältöön
Vertaa Kolos vs Dender

Kolos vs Dender Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kolos vs Dender: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kolos Kolos Kotijoukkue
Dender Dender Vierasjoukkue
Kolos
69.0
V V V V T T V T H V

Viimeiset 10 Ottelua

Dender
33.6
H V H H H V H H T T

Voitetut Kategoriat

12

Kolos

1

Tasapeli

2

Dender

Suoritusradar

Kolos
Dender

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 3T, 1H

20%

2V, 2T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.6

6 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

-8

-8

Nollapeli
70%

7 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
20%

2 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
20%

2 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Salabai (3 maalia)
D. Hrnčár (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
72.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 65.3

44.9

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 57.1

Huippujoukkueita Vastaan
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.53

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.43

1.01

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
69.0

Hyökkäys: 44.8, Puolustus: 97.7, Vire: 73.3

33.6

Hyökkäys: 31.6, Puolustus: 38.0, Vire: 19.0

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

3
1

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

1
Kolos
Dender
Kolos

Vahvuusanalyysi

69.0

Kokonais

Hyökkäys 44.8
Puolustus 97.7
Vire 73.3
Tasaisuus 61.3
Dender

Vahvuusanalyysi

33.6

Kokonais

Hyökkäys 31.6
Puolustus 38.0
Vire 19.0
Tasaisuus 59.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 62.4

Vastustajan Laatu

65.3 vs 57.1

Huippujoukkueita Vastaan

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
T
Zorya (75%)
Dender logo Dender
H
ZW (59%)
V
La Louvière (38%)
H
Cercle Brugge (51%)
H
Cercle Brugge (46%)
H
ZW (65%)
V
La Louvière (54%)
H
Gent (58%)
H
R. Union SG (80%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kudrivka K
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava K
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy K
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 T
49%
Metalist 1925 K
0 - 0 T
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya K
1 - 1 T
75%
Epitsentr V
0 - 4 H
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
ZW V
1 - 2 H
59%
La Louvière K
2 - 1 V
38%
Cercle Brugge V
1 - 2 H
51%
Cercle Brugge K
1 - 4 H
46%
ZW K
1 - 2 H
65%
La Louvière V
1 - 0 V
54%
Gent K
1 - 3 H
58%
R. Union SG V
0 - 2 H
80%
Charleroi K
2 - 2 T
57%
Cercle Brugge V
0 - 0 T
63%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Kolos on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 72.1) verrattuna Denderiin (SoS: 44.9). Tämä tarkoittaa, että Kolosin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Kolos keskimäärin 1.1 ja Dender 1.0 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Kolos on ylivoimainen, päästäen vain 0.6 maalia per ottelu 7 nollapeliä pitäen, kun Dender päästää 1.8 per ottelu.

Kolos on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 5:sta.

Kolos on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kattavan analyysimme perusteella Kolos on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (44.8), puolustuksessa (97.7) ja vireessä (73.3) ei jätä epäilyksen sijaa. Dender tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kolos

Kolos

VS
Dender

Dender

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää