Siirry sisältöön
Vertaa Kielce vs Alavés

Kielce vs Alavés Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kielce vs Alavés: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kielce Kielce Kotijoukkue
Alavés Alavés Vierasjoukkue
Kielce
39.9
H T T H T H V H V H

Viimeiset 10 Ottelua

Alavés
43.5
T H V H T T V T H H

Voitetut Kategoriat

3

Kielce

4

Tasapeli

8

Alavés

Suoritusradar

Kielce
Alavés

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

2.2

22 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

-4

-4

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

90%

9 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Pięczek (3 maalia)
Toni Martínez (7 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.1

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.1

60.4

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 66.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.02

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.08

2.08

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.28

Korjattu Vahvuus
39.9

Hyökkäys: 38.2, Puolustus: 52.0, Vire: 20.8

43.5

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 29.4, Vire: 22.1

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

3
4

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

4
1

61-75'

4
2

76-90+'

4
Kielce
Alavés
Kielce

Vahvuusanalyysi

39.9

Kokonais

Hyökkäys 38.2
Puolustus 52.0
Vire 20.8
Tasaisuus 61.3
Alavés

Vahvuusanalyysi

43.5

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 29.4
Vire 22.1
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 93.0

Vastustajan Laatu

52.1 vs 66.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Kielce logo Kielce
H
Raków (59%)
T
Piast (53%)
T
GKS Katowice (59%)
H
Górnik (58%)
T
Jagiellonia (48%)
H
Lechia (51%)
V
Arka (44%)
H
Pogoń (54%)
Alavés logo Alavés
T
Elche (66%)
H
Athletic (55%)
V
Mallorca (68%)
H
Real Madrid (70%)
T
Real Sociedad (66%)
T
Osasuna (58%)
V
Celta Vigo (59%)
T
Villarreal (73%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Raków V
0 - 2 H
59%
Piast K
1 - 1 T
53%
GKS Katowice K
1 - 1 T
59%
Górnik V
0 - 1 H
58%
Jagiellonia K
1 - 1 T
48%
Lechia V
2 - 4 H
51%
Arka K
3 - 0 V
44%
Pogoń V
1 - 2 H
54%
Nieciecza K
2 - 1 V
36%
Motor V
0 - 2 H
59%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Elche V
1 - 1 T
66%
Athletic K
2 - 4 H
55%
Mallorca K
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 2 H
70%
Real Sociedad V
3 - 3 T
66%
Osasuna K
2 - 2 T
58%
Celta Vigo V
4 - 3 V
59%
Villarreal K
1 - 1 T
73%
Valencia V
2 - 3 H
72%
Levante V
0 - 2 H
76%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.1 vs 60.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Alavésilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Kielcein 1.1:een.

Kielceilla on puolustusetu, päästäen 1.5 per ottelu verrattuna Alavésin 2.2:een.

Kielce ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Alavés on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kielce

Kielce

VS
Alavés

Alavés

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää