Siirry sisältöön
Vertaa Kudrivka vs Bayern Munich

Kudrivka vs Bayern Munich Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kudrivka vs Bayern Munich: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kudrivka Kudrivka Kotijoukkue
Bayern Munich Bayern Munich Vierasjoukkue
Kudrivka
38.7
H T H H H H H T T V

Viimeiset 10 Ottelua

Bayern Munich
78.0
V T T H V V V V V V

Voitetut Kategoriat

1

Kudrivka

1

Tasapeli

13

Bayern Munich

Suoritusradar

Kudrivka
Bayern Munich

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

70%

7V, 2T, 1H

Maaleja / Ottelu
0.6

6 / 10 ottelua

3.0

30 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+12

+12

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
20%

2 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Kozak (2 maalia)
H. Kane (7 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 0 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 11 / 2. Puoliaika: 19
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
64.7

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 72.8

74.0

Sarjan Vaikeus: 88.8, Vastustajan Laatu: 67.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 7 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.73

Todellinen: 0.6 | Ero: -0.13

3.73

Todellinen: 3.0 | Ero: -0.73

Korjattu Vahvuus
38.7

Hyökkäys: 22.9, Puolustus: 68.8, Vire: 11.5

78.0

Hyökkäys: 100, Puolustus: 49.6, Vire: 86.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

7
1

46-60'

7
2

61-75'

4
3

76-90+'

8
Kudrivka
Bayern Munich
Kudrivka

Vahvuusanalyysi

38.7

Kokonais

Hyökkäys 22.9
Puolustus 68.8
Vire 11.5
Tasaisuus 74.8
Bayern Munich

Vahvuusanalyysi

78.0

Kokonais

Hyökkäys 100
Puolustus 49.6
Vire 86.8
Tasaisuus 63.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 88.8

Vastustajan Laatu

72.8 vs 67.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 60%
Kudrivka logo Kudrivka
H
Kolos (83%)
T
Obolon (63%)
H
Shakhtar D (78%)
H
Metalist 1925 (79%)
H
Kryvbas KR (71%)
H
Epitsentr (79%)
H
Polissya (77%)
T
Veres Rivne (62%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
T
Paris SG (83%)
T
Heidenheim (62%)
H
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kolos V
0 - 1 H
83%
Obolon V
1 - 1 T
63%
Shakhtar D K
1 - 3 H
78%
Metalist 1925 V
0 - 1 H
79%
Kryvbas KR K
1 - 2 H
71%
Epitsentr V
0 - 1 H
79%
Polissya K
0 - 2 H
77%
Veres Rivne K
0 - 0 T
62%
Karpaty Lviv V
1 - 1 T
86%
SK Poltava V
2 - 0 V
50%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Wolfsburg V
1 - 0 V
55%
Paris SG K
1 - 1 T
83%
Heidenheim K
3 - 3 T
62%
Paris SG V
4 - 5 H
88%
Mainz 05 V
4 - 3 V
70%
Leverkusen V
2 - 0 V
51%
Stuttgart K
4 - 2 V
70%
Real Madrid K
4 - 3 V
66%
St. Pauli V
5 - 0 V
55%
Real Madrid V
2 - 1 V
71%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 64.7 vs 74.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Bayern Munichin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 3.0 maalia per ottelu ja H. Kane kärjessä 7 maalilla. Kudrivka tekee vain 0.6 per ottelu.

Kudrivkailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Bayern Munichin 1.8:een.

Kudrivka on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 7:sta.

Bayern Munich on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Bayern Munich on vahva vierasjoukkue 83%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kattavan analyysimme perusteella Bayern Munich on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (100), puolustuksessa (49.6) ja vireessä (86.8) ei jätä epäilyksen sijaa. Kudrivka tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kudrivka

Kudrivka

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää