Siirry sisältöön
Vertaa Kudrivka vs Wolfsburg

Kudrivka vs Wolfsburg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kudrivka vs Wolfsburg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kudrivka Kudrivka Kotijoukkue
Wolfsburg Wolfsburg Vierasjoukkue
Kudrivka
38.7
H T H H H H H T T V

Viimeiset 10 Ottelua

Wolfsburg
34.5
H T T V H H H T H H

Voitetut Kategoriat

5

Kudrivka

5

Tasapeli

5

Wolfsburg

Suoritusradar

Kudrivka
Wolfsburg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
0.6

6 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

-10

-10

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Kozak (2 maalia)
K. Koulierakis (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 0 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
64.7

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 72.8

59.8

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 67.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 7 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.73

Todellinen: 0.6 | Ero: -0.13

1.08

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.18

Korjattu Vahvuus
38.7

Hyökkäys: 22.9, Puolustus: 68.8, Vire: 11.5

34.5

Hyökkäys: 32.9, Puolustus: 40.3, Vire: 11.0

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

1
Kudrivka
Wolfsburg
Kudrivka

Vahvuusanalyysi

38.7

Kokonais

Hyökkäys 22.9
Puolustus 68.8
Vire 11.5
Tasaisuus 74.8
Wolfsburg

Vahvuusanalyysi

34.5

Kokonais

Hyökkäys 32.9
Puolustus 40.3
Vire 11.0
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 91.0

Vastustajan Laatu

72.8 vs 67.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
H
Kolos (83%)
T
Obolon (63%)
H
Shakhtar D (78%)
H
Metalist 1925 (79%)
H
Kryvbas KR (71%)
H
Epitsentr (79%)
H
Polissya (77%)
T
Veres Rivne (62%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
H
Bayern Munich (81%)
T
Freiburg (72%)
T
M'gladbach (63%)
V
Union Berlin (57%)
H
Frankfurt (62%)
H
Leverkusen (70%)
H
Bremen (62%)
T
Hoffenheim (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kolos V
0 - 1 H
83%
Obolon V
1 - 1 T
63%
Shakhtar D K
1 - 3 H
78%
Metalist 1925 V
0 - 1 H
79%
Kryvbas KR K
1 - 2 H
71%
Epitsentr V
0 - 1 H
79%
Polissya K
0 - 2 H
77%
Veres Rivne K
0 - 0 T
62%
Karpaty Lviv V
1 - 1 T
86%
SK Poltava V
2 - 0 V
50%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Bayern Munich K
0 - 1 H
81%
Freiburg V
1 - 1 T
72%
M'gladbach K
0 - 0 T
63%
Union Berlin V
2 - 1 V
57%
Frankfurt K
1 - 2 H
62%
Leverkusen V
3 - 6 H
70%
Bremen K
0 - 1 H
62%
Hoffenheim V
1 - 1 T
70%
Hamburg K
1 - 2 H
58%
Stuttgart V
0 - 4 H
75%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 64.7 vs 59.8), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Wolfsburgilla on hyökkäysetu 0.9 maalilla per ottelu verrattuna Kudrivkain 0.6:een.

Kudrivkailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Wolfsburgin 1.9:een.

Kudrivka on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 7:sta.

Wolfsburg on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kudrivka

Kudrivka

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää