Siirry sisältöön
Vertaa KuPS vs Club Brugge

KuPS vs Club Brugge Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile KuPS vs Club Brugge: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

KuPS KuPS Kotijoukkue
Club Brugge Club Brugge Vierasjoukkue
KuPS
40.4
T H T V T V V H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Club Brugge
80.2
V V V V H V V V V T

Voitetut Kategoriat

0

KuPS

3

Tasapeli

12

Club Brugge

Suoritusradar

KuPS
Club Brugge

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

80%

8V, 1T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

2.8

28 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

+17

+17

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Moreno (4 maalia)
N. Tresoldi (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 14 / 2. Puoliaika: 14
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.8

Sarjan Vaikeus: 54.9, Vastustajan Laatu: 53.9

53.1

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 48.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.05

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.05

2.73

Todellinen: 2.8 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
40.4

Hyökkäys: 33.3, Puolustus: 54.5, Vire: 27.2

80.2

Hyökkäys: 96.2, Puolustus: 65.3, Vire: 82.5

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

8

16-30'

2
1

31-45'

4
4

46-60'

6

61-75'

2
3

76-90+'

6
KuPS
Club Brugge
KuPS

Vahvuusanalyysi

40.4

Kokonais

Hyökkäys 33.3
Puolustus 54.5
Vire 27.2
Tasaisuus 57.7
Club Brugge

Vahvuusanalyysi

80.2

Kokonais

Hyökkäys 96.2
Puolustus 65.3
Vire 82.5
Tasaisuus 68.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

54.9 vs 59.5

Vastustajan Laatu

53.9 vs 48.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
KuPS logo KuPS
T
SJK (43%)
H
Oulu (53%)
T
HJK (50%)
V
Oulu (50%)
T
Jaro (44%)
V
Gnistan (39%)
V
Ilves (43%)
H
Lech (77%)
Club Brugge logo Club Brugge
V
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (40%)
V
Gent (51%)
V
Mechelen (29%)
H
R. Union SG (69%)
V
Sint-Truiden (60%)
V
Anderlecht (47%)
V
Mechelen (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
SJK K
0 - 0 T
43%
Oulu V
0 - 2 H
53%
HJK K
1 - 1 T
50%
Oulu K
3 - 2 V
50%
Jaro V
1 - 1 T
44%
Gnistan K
1 - 0 V
39%
Ilves V
3 - 1 V
43%
Lech V
0 - 1 H
77%
Lech K
0 - 2 H
72%
Crystal Palace V
2 - 2 T
68%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sint-Truiden K
2 - 0 V
44%
Anderlecht V
3 - 1 V
40%
Gent V
2 - 0 V
51%
Mechelen K
6 - 1 V
29%
R. Union SG V
1 - 2 H
69%
Sint-Truiden V
2 - 1 V
60%
Anderlecht K
4 - 2 V
47%
Mechelen K
4 - 1 V
40%
Westerlo V
2 - 1 V
62%
Anderlecht K
2 - 2 T
47%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Club Brugge on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.1) verrattuna KuPSiin (SoS: 40.8). Tämä tarkoittaa, että Club Bruggein tilastot painavat enemmän.

Club Bruggein hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.8 maalia per ottelu ja N. Tresoldi kärjessä 6 maalilla. KuPS tekee vain 1.1 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, KuPS päästää 1.2 ja Club Brugge 1.1 per ottelu.

Club Brugge ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Club Bruggeia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Club Brugge on vahva vierasjoukkue 80%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kattavan analyysimme perusteella Club Brugge on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (96.2), puolustuksessa (65.3) ja vireessä (82.5) ei jätä epäilyksen sijaa. KuPS tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

KuPS

KuPS

VS
Club Brugge

Club Brugge

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää