Siirry sisältöön
Vertaa KuPS vs Girona

KuPS vs Girona Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile KuPS vs Girona: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

KuPS KuPS Kotijoukkue
Girona Girona Vierasjoukkue
KuPS
40.4
T H T V T V V H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Girona
46.3
T H H H T V H V T H

Voitetut Kategoriat

3

KuPS

6

Tasapeli

6

Girona

Suoritusradar

KuPS
Girona

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-1

-1

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Moreno (4 maalia)
Joel Roca (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.8

Sarjan Vaikeus: 54.9, Vastustajan Laatu: 53.9

65.9

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 67.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.05

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.05

1.27

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.17

Korjattu Vahvuus
40.4

Hyökkäys: 33.3, Puolustus: 54.5, Vire: 27.2

46.3

Hyökkäys: 42.5, Puolustus: 69.5, Vire: 23.2

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

1
4

46-60'

1

61-75'

3
3

76-90+'

4
KuPS
Girona
KuPS

Vahvuusanalyysi

40.4

Kokonais

Hyökkäys 33.3
Puolustus 54.5
Vire 27.2
Tasaisuus 57.7
Girona

Vahvuusanalyysi

46.3

Kokonais

Hyökkäys 42.5
Puolustus 69.5
Vire 23.2
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

54.9 vs 93.0

Vastustajan Laatu

53.9 vs 67.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 20%
KuPS logo KuPS
T
SJK (43%)
H
Oulu (53%)
T
HJK (50%)
V
Oulu (50%)
T
Jaro (44%)
V
Gnistan (39%)
V
Ilves (43%)
H
Lech (77%)
Girona logo Girona
T
Rayo (79%)
H
Mallorca (68%)
H
Valencia (72%)
H
Betis (68%)
T
Real Madrid (70%)
V
Villarreal (73%)
H
Osasuna (63%)
V
Athletic (55%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
SJK K
0 - 0 T
43%
Oulu V
0 - 2 H
53%
HJK K
1 - 1 T
50%
Oulu K
3 - 2 V
50%
Jaro V
1 - 1 T
44%
Gnistan K
1 - 0 V
39%
Ilves V
3 - 1 V
43%
Lech V
0 - 1 H
77%
Lech K
0 - 2 H
72%
Crystal Palace V
2 - 2 T
68%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rayo V
1 - 1 T
79%
Mallorca K
0 - 1 H
68%
Valencia V
1 - 2 H
72%
Betis K
2 - 3 H
68%
Real Madrid V
1 - 1 T
70%
Villarreal K
1 - 0 V
73%
Osasuna V
0 - 1 H
63%
Athletic K
3 - 0 V
55%
Levante V
1 - 1 T
76%
Celta Vigo K
1 - 2 H
54%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Girona on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.9) verrattuna KuPSiin (SoS: 40.8). Tämä tarkoittaa, että Gironain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, KuPS keskimäärin 1.1 ja Girona 1.1 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, KuPS päästää 1.2 ja Girona 1.2 per ottelu.

Girona on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Gironailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

KuPS

KuPS

VS
Girona

Girona

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää