Siirry sisältöön
Vertaa Le Havre vs Gorica

Le Havre vs Gorica Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Le Havre vs Gorica: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Le Havre Le Havre Kotijoukkue
Gorica Gorica Vierasjoukkue
Le Havre
38.0
H T T T T T H T H H

Viimeiset 10 Ottelua

Gorica
38.9
H H V V H H T V T T

Voitetut Kategoriat

3

Le Havre

2

Tasapeli

10

Gorica

Suoritusradar

Le Havre
Gorica

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
0%

0V, 6T, 4H

30%

3V, 3T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

+1

+1

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Samatta (2 maalia)
B. Bogojević (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
0%

0V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
56.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 64.2

34.4

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 46.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 3 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.16

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.16

0.95

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.15

Korjattu Vahvuus
38.0

Hyökkäys: 35.6, Puolustus: 53.4, Vire: 0.0

38.9

Hyökkäys: 30.9, Puolustus: 56.3, Vire: 25.3

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

2
1

46-60'

1
2

61-75'

2
1

76-90+'

2
Le Havre
Gorica
Le Havre

Vahvuusanalyysi

38.0

Kokonais

Hyökkäys 35.6
Puolustus 53.4
Vire 0.0
Tasaisuus 92.8
Gorica

Vahvuusanalyysi

38.9

Kokonais

Hyökkäys 30.9
Puolustus 56.3
Vire 25.3
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

64.2 vs 46.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
H
Marseille (61%)
T
Lille (78%)
T
Metz (43%)
T
Angers (52%)
T
Nice (60%)
T
Auxerre (66%)
H
Paris FC (77%)
T
Lyon (65%)
Gorica logo Gorica
H
Slaven (40%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
H
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
T
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Marseille K
0 - 1 H
61%
Lille V
1 - 1 T
78%
Metz K
4 - 4 T
43%
Angers V
1 - 1 T
52%
Nice V
1 - 1 T
60%
Auxerre K
1 - 1 T
66%
Paris FC V
2 - 3 H
77%
Lyon K
0 - 0 T
65%
Brest V
0 - 2 H
61%
Paris SG K
0 - 1 H
79%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Slaven V
0 - 1 H
40%
Dinamo Zagreb K
1 - 2 H
71%
Istra K
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva K
0 - 2 H
44%
Hajduk V
0 - 1 H
58%
Varaždin V
1 - 1 T
54%
Rijeka K
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 T
46%
Slaven K
2 - 2 T
35%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Le Havre on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 56.9) verrattuna Goricaiin (SoS: 34.4). Tämä tarkoittaa, että Le Havrein tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Le Havre keskimäärin 1.0 ja Gorica 1.1 maalia per ottelu.

Goricailla on puolustusetu, päästäen 1.0 per ottelu verrattuna Le Havrein 1.5:een.

Le Havre on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Le Havre

Le Havre

VS
Gorica

Gorica

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää