Siirry sisältöön
Vertaa Lens vs Veres Rivne

Lens vs Veres Rivne Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Lens vs Veres Rivne: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Lens Lens Kotijoukkue
Veres Rivne Veres Rivne Vierasjoukkue
Lens
58.8
V T T V V H V H V T

Viimeiset 10 Ottelua

Veres Rivne
42.7
H T T H V H V T H T

Voitetut Kategoriat

9

Lens

2

Tasapeli

4

Veres Rivne

Suoritusradar

Lens
Veres Rivne

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
2.3

23 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+8

+8

-4

-4

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Thauvin (5 maalia)
I. Kharatin (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 14
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
100%

5V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
50.7

Sarjan Vaikeus: 77.8, Vastustajan Laatu: 56.0

63.0

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.54

Todellinen: 2.3 | Ero: -0.24

1.36

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.36

Korjattu Vahvuus
58.8

Hyökkäys: 77.2, Puolustus: 50.4, Vire: 50.4

42.7

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
3

16-30'

3

31-45'

2
7

46-60'

2
5

61-75'

2
3

76-90+'

3
Lens
Veres Rivne
Lens

Vahvuusanalyysi

58.8

Kokonais

Hyökkäys 77.2
Puolustus 50.4
Vire 50.4
Tasaisuus 53.2
Veres Rivne

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

77.8 vs 98.0

Vastustajan Laatu

56.0 vs 68.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Lens logo Lens
V
Nantes (51%)
T
Nice (60%)
T
Brest (61%)
V
Toulouse (40%)
V
Toulouse (57%)
H
Lille (78%)
V
Angers (47%)
H
Lorient (69%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
H
Kryvbas KR (71%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Epitsentr (74%)
H
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
H
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
T
Polissya (82%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Nantes K
1 - 0 V
51%
Nice V
1 - 1 T
60%
Brest V
3 - 3 T
61%
Toulouse K
4 - 1 V
40%
Toulouse K
3 - 2 V
57%
Lille V
0 - 3 H
78%
Angers K
5 - 1 V
47%
Lorient V
1 - 2 H
69%
Metz K
3 - 0 V
43%
Lyon V
2 - 2 T
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kryvbas KR K
1 - 3 H
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 T
49%
Epitsentr K
3 - 3 T
74%
Zorya V
0 - 2 H
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 H
79%
Obolon K
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 T
82%
Kolos K
0 - 1 H
78%
Kudrivka V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Veres Rivne on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.0) verrattuna Lensiin (SoS: 50.7). Tämä tarkoittaa, että Veres Rivnein tilastot painavat enemmän.

Lensin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.3 maalia per ottelu ja F. Thauvin kärjessä 5 maalilla. Veres Rivne tekee vain 1.0 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Lens päästää 1.5 ja Veres Rivne 1.4 per ottelu.

Veres Rivne on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Kotietu suosii Lensia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Lens nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (58.8 vs 42.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Lens

Lens

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää