Siirry sisältöön
Vertaa Levadiakos vs Genk

Levadiakos vs Genk Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Levadiakos vs Genk: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Levadiakos Levadiakos Kotijoukkue
Genk Genk Vierasjoukkue
Levadiakos
39.5
V V H T V H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Genk
50.6
V H T T V T V T H V

Voitetut Kategoriat

0

Levadiakos

5

Tasapeli

10

Genk

Suoritusradar

Levadiakos
Genk

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

0

0

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Pedrozo (3 maalia)
A. Bibout (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.0

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.7

56.0

Sarjan Vaikeus: 60.6, Vastustajan Laatu: 52.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.21

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.11

1.53

Todellinen: 1.6 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
39.5

Hyökkäys: 38.1, Puolustus: 45.1, Vire: 31.2

50.6

Hyökkäys: 56.5, Puolustus: 49.5, Vire: 42.4

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

4
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Levadiakos
Genk
Levadiakos

Vahvuusanalyysi

39.5

Kokonais

Hyökkäys 38.1
Puolustus 45.1
Vire 31.2
Tasaisuus 49.3
Genk

Vahvuusanalyysi

50.6

Kokonais

Hyökkäys 56.5
Puolustus 49.5
Vire 42.4
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

56.0 vs 60.6

Vastustajan Laatu

52.7 vs 52.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
V
Volos (44%)
V
Volos (39%)
H
OFI (49%)
T
Aris (53%)
V
Atromitos (54%)
H
PAOK (59%)
H
Panathinaikos (52%)
H
Kifisia (54%)
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
H
Charleroi (51%)
T
Standard (55%)
T
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
T
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
T
La Louvière (54%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Volos V
3 - 0 V
44%
Volos K
5 - 2 V
39%
OFI V
0 - 2 H
49%
Aris K
1 - 1 T
53%
Atromitos K
1 - 0 V
54%
PAOK V
0 - 3 H
59%
Panathinaikos K
1 - 4 H
52%
Kifisia V
0 - 1 H
54%
AEK Athens V
0 - 4 H
67%
Olympiakos K
0 - 0 T
56%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Westerlo K
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 H
51%
Standard K
1 - 1 T
55%
Charleroi K
1 - 1 T
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL K
0 - 0 T
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 T
54%
Freiburg V
1 - 5 H
69%
Sint-Truiden K
1 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.0 vs 56.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Genkilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Levadiakosin 1.1:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Levadiakos päästää 1.7 ja Genk 1.6 per ottelu.

Levadiakos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Genk ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Genkilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Levadiakos

Levadiakos

VS
Genk

Genk

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää