Siirry sisältöön
Vertaa Levadiakos vs LNZ Cherkasy

Levadiakos vs LNZ Cherkasy Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Levadiakos vs LNZ Cherkasy: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Levadiakos Levadiakos Kotijoukkue
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vierasjoukkue
Levadiakos
39.5
V V H T V H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

LNZ Cherkasy
60.7
T T T H T V V V V H

Voitetut Kategoriat

1

Levadiakos

3

Tasapeli

11

LNZ Cherkasy

Suoritusradar

Levadiakos
LNZ Cherkasy

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+6

+6

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Pedrozo (3 maalia)
M. Assinor (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.0

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.7

67.6

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

14%

1V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.21

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.11

1.53

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.13

Korjattu Vahvuus
39.5

Hyökkäys: 38.1, Puolustus: 45.1, Vire: 31.2

60.7

Hyökkäys: 54.9, Puolustus: 86.2, Vire: 47.0

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Levadiakos
LNZ Cherkasy
Levadiakos

Vahvuusanalyysi

39.5

Kokonais

Hyökkäys 38.1
Puolustus 45.1
Vire 31.2
Tasaisuus 49.3
LNZ Cherkasy

Vahvuusanalyysi

60.7

Kokonais

Hyökkäys 54.9
Puolustus 86.2
Vire 47.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

56.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

52.7 vs 71.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 14%
Levadiakos logo Levadiakos
V
Volos (44%)
V
Volos (39%)
H
OFI (49%)
T
Aris (53%)
V
Atromitos (54%)
H
PAOK (59%)
H
Panathinaikos (52%)
H
Kifisia (54%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
T
Dynamo Kyiv (78%)
T
Karpaty Lviv (86%)
T
Metalist 1925 (74%)
H
Kolos (83%)
T
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Volos V
3 - 0 V
44%
Volos K
5 - 2 V
39%
OFI V
0 - 2 H
49%
Aris K
1 - 1 T
53%
Atromitos K
1 - 0 V
54%
PAOK V
0 - 3 H
59%
Panathinaikos K
1 - 4 H
52%
Kifisia V
0 - 1 H
54%
AEK Athens V
0 - 4 H
67%
Olympiakos K
0 - 0 T
56%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dynamo Kyiv K
0 - 0 T
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 T
86%
Metalist 1925 K
1 - 1 T
74%
Kolos V
0 - 1 H
83%
Shakhtar D K
2 - 2 T
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria K
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya K
1 - 3 H
77%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

LNZ Cherkasy on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 67.6) verrattuna Levadiakosiin (SoS: 54.0). Tämä tarkoittaa, että LNZ Cherkasyin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Levadiakos keskimäärin 1.1 ja LNZ Cherkasy 1.4 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti LNZ Cherkasy on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Levadiakos päästää 1.7 per ottelu.

Levadiakos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

LNZ Cherkasy on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

LNZ Cherkasy on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

LNZ Cherkasy nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (60.7 vs 39.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Levadiakos

Levadiakos

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää