Siirry sisältöön
Vertaa Levadiakos vs Parma

Levadiakos vs Parma Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Levadiakos vs Parma: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Levadiakos Levadiakos Kotijoukkue
Parma Parma Vierasjoukkue
Levadiakos
39.5
V V H T V H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Parma
40.5
H H V V T T H H T T

Voitetut Kategoriat

6

Levadiakos

4

Tasapeli

5

Parma

Suoritusradar

Levadiakos
Parma

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

-6

-6

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Pedrozo (3 maalia)
N. Elphege (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.0

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.7

63.0

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 67.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

14%

1V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.21

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.11

1.0

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.2

Korjattu Vahvuus
39.5

Hyökkäys: 38.1, Puolustus: 45.1, Vire: 31.2

40.5

Hyökkäys: 30.1, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2
3

61-75'

2

76-90+'

3
Levadiakos
Parma
Levadiakos

Vahvuusanalyysi

39.5

Kokonais

Hyökkäys 38.1
Puolustus 45.1
Vire 31.2
Tasaisuus 49.3
Parma

Vahvuusanalyysi

40.5

Kokonais

Hyökkäys 30.1
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

56.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

52.7 vs 67.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 14%
Levadiakos logo Levadiakos
V
Volos (44%)
V
Volos (39%)
H
OFI (49%)
T
Aris (53%)
V
Atromitos (54%)
H
PAOK (59%)
H
Panathinaikos (52%)
H
Kifisia (54%)
Parma logo Parma
H
Roma (70%)
H
Inter Milan (84%)
V
Pisa (40%)
V
Udinese (79%)
T
Napoli (74%)
T
Lazio (76%)
H
Cremonese (51%)
H
Torino (74%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Volos V
3 - 0 V
44%
Volos K
5 - 2 V
39%
OFI V
0 - 2 H
49%
Aris K
1 - 1 T
53%
Atromitos K
1 - 0 V
54%
PAOK V
0 - 3 H
59%
Panathinaikos K
1 - 4 H
52%
Kifisia V
0 - 1 H
54%
AEK Athens V
0 - 4 H
67%
Olympiakos K
0 - 0 T
56%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Roma K
2 - 3 H
70%
Inter Milan V
0 - 2 H
84%
Pisa K
1 - 0 V
40%
Udinese V
1 - 0 V
79%
Napoli K
1 - 1 T
74%
Lazio V
1 - 1 T
76%
Cremonese K
0 - 2 H
51%
Torino V
1 - 4 H
74%
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Cagliari K
1 - 1 T
53%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.0 vs 63.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Levadiakosilla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Parmain 0.8:een.

Parmailla on puolustusetu, päästäen 1.4 per ottelu verrattuna Levadiakosin 1.7:een.

Levadiakos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Parma on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Levadiakos

Levadiakos

VS
Parma

Parma

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää