Siirry sisältöön
Vertaa Levante vs GC Zürich

Levante vs GC Zürich Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Levante vs GC Zürich: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Levante Levante Kotijoukkue
GC Zürich GC Zürich Vierasjoukkue
Levante
55.7
V V H T V V H V T T

Viimeiset 10 Ottelua

GC Zürich
27.5
H H H V H H H H H V

Voitetut Kategoriat

11

Levante

3

Tasapeli

1

GC Zürich

Suoritusradar

Levante
GC Zürich

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

20%

2V, 0T, 8H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

2.4

24 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-16

-16

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
Carlos Espí (6 maalia)
M. Frey (1 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 2
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.6

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 64.0

49.7

Sarjan Vaikeus: 48.0, Vastustajan Laatu: 50.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.0

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.4

0.76

Todellinen: 0.8 | Ero: +0.04

Korjattu Vahvuus
55.7

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 54.8, Vire: 54.8

27.5

Hyökkäys: 26.6, Puolustus: 19.9, Vire: 19.9

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2
1

16-30'

2
5

31-45'

2
4

46-60'

1

61-75'

1
4

76-90+'

1
Levante
GC Zürich
Levante

Vahvuusanalyysi

55.7

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 54.8
Vire 54.8
Tasaisuus 53.2
GC Zürich

Vahvuusanalyysi

27.5

Kokonais

Hyökkäys 26.6
Puolustus 19.9
Vire 19.9
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 48.0

Vastustajan Laatu

64.0 vs 50.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Levante logo Levante
V
Celta Vigo (59%)
V
Osasuna (58%)
H
Villarreal (78%)
T
Espanyol (55%)
V
Sevilla (58%)
V
Getafe (67%)
H
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)
GC Zürich logo GC Zürich
H
Zürich (41%)
H
Servette (62%)
H
Luzern (51%)
V
Winterthur (42%)
H
Sion (62%)
H
Servette (63%)
H
Thun (49%)
H
Lausanne (38%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Celta Vigo V
3 - 2 V
59%
Osasuna K
3 - 2 V
58%
Villarreal V
1 - 5 H
78%
Espanyol V
0 - 0 T
55%
Sevilla K
2 - 0 V
58%
Getafe K
1 - 0 V
67%
Real Sociedad V
0 - 2 H
66%
Oviedo K
4 - 2 V
61%
Rayo V
1 - 1 T
79%
Girona K
1 - 1 T
59%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zürich V
1 - 2 H
41%
Servette K
0 - 2 H
62%
Luzern K
1 - 2 H
51%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Sion K
0 - 4 H
62%
Servette V
0 - 5 H
63%
Thun V
1 - 5 H
49%
Lausanne K
2 - 3 H
38%
Basel V
0 - 1 H
51%
Lugano K
1 - 0 V
50%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 59.6 vs 49.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Levanteilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna GC Zürichin 0.8:een.

Puolustuksellisesti Levante on ylivoimainen, päästäen vain 1.5 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun GC Zürich päästää 2.4 per ottelu.

GC Zürich ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Levanteia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Levante nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (55.7 vs 27.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Levante

Levante

VS
GC Zürich

GC Zürich

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää