Siirry sisältöön
Vertaa Lokomotiva vs Auxerre

Lokomotiva vs Auxerre Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Lokomotiva vs Auxerre: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Lokomotiva Lokomotiva Kotijoukkue
Auxerre Auxerre Vierasjoukkue
Lokomotiva
36.1
T H T V V V T H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Auxerre
51.4
V V H T T T V H T T

Voitetut Kategoriat

1

Lokomotiva

4

Tasapeli

10

Auxerre

Suoritusradar

Lokomotiva
Auxerre

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

30%

3V, 5T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

+4

+4

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Sušak (2 maalia)
L. Sinayoko (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
34.9

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.3

55.5

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 60.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.92

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.08

1.98

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.48

Korjattu Vahvuus
36.1

Hyökkäys: 28.3, Puolustus: 45.3, Vire: 25.5

51.4

Hyökkäys: 52.8, Puolustus: 66.8, Vire: 31.7

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

4
2

16-30'

3
2

31-45'

2
3

46-60'

1
2

61-75'

4
1

76-90+'

1
Lokomotiva
Auxerre
Lokomotiva

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 28.3
Puolustus 45.3
Vire 25.5
Tasaisuus 57.7
Auxerre

Vahvuusanalyysi

51.4

Kokonais

Hyökkäys 52.8
Puolustus 66.8
Vire 31.7
Tasaisuus 62.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

48.3 vs 60.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Lokomotiva logo Lokomotiva
T
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Istra (40%)
T
Vukovar (37%)
H
Dinamo Zagreb (71%)
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
H
Lyon (70%)
T
Monaco (77%)
T
Nantes (51%)
T
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
H
Marseille (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Varaždin V
1 - 1 T
54%
Rijeka K
0 - 3 H
44%
Osijek V
0 - 0 T
46%
Slaven K
2 - 1 V
35%
Gorica V
2 - 0 V
50%
Istra K
2 - 0 V
40%
Vukovar V
1 - 1 T
37%
Dinamo Zagreb K
0 - 5 H
71%
Hajduk V
1 - 2 H
58%
Varaždin K
1 - 1 T
48%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Nice K
2 - 1 V
55%
Angers K
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 H
70%
Monaco V
2 - 2 T
77%
Nantes K
0 - 0 T
51%
Le Havre V
1 - 1 T
58%
Brest K
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 H
66%
Strasbourg K
0 - 0 T
55%
Lorient V
2 - 2 T
69%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Auxerre on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 55.5) verrattuna Lokomotivaiin (SoS: 34.9). Tämä tarkoittaa, että Auxerrein tilastot painavat enemmän.

Auxerreilla on hyökkäysetu 1.5 maalilla per ottelu verrattuna Lokomotivain 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Lokomotiva päästää 1.4 ja Auxerre 1.1 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Auxerre nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (51.4 vs 36.1) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
Auxerre

Auxerre

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää