Siirry sisältöön
Vertaa Lorient vs Auxerre

Lorient vs Auxerre Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Lorient vs Auxerre: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Lorient Lorient Kotijoukkue
Auxerre Auxerre Vierasjoukkue
Lorient
51.4
V T H V H T H V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Auxerre
51.4
V V H T T T V H T T

Voitetut Kategoriat

3

Lorient

6

Tasapeli

6

Auxerre

Suoritusradar

Lorient
Auxerre

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

30%

3V, 5T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

+4

+4

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Dieng (4 maalia)
L. Sinayoko (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
60.2

Sarjan Vaikeus: 81.9, Vastustajan Laatu: 64.0

55.5

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 60.4

Huippujoukkueita Vastaan
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.78

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.38

1.98

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.48

Korjattu Vahvuus
51.4

Hyökkäys: 51.4, Puolustus: 69.8, Vire: 33.1

51.4

Hyökkäys: 52.8, Puolustus: 66.8, Vire: 31.7

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

4
4

16-30'

3

31-45'

2
3

46-60'

1
1

61-75'

4
5

76-90+'

1
Lorient
Auxerre
Lorient

Vahvuusanalyysi

51.4

Kokonais

Hyökkäys 51.4
Puolustus 69.8
Vire 33.1
Tasaisuus 57.7
Auxerre

Vahvuusanalyysi

51.4

Kokonais

Hyökkäys 52.8
Puolustus 66.8
Vire 31.7
Tasaisuus 62.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

81.9 vs 86.0

Vastustajan Laatu

64.0 vs 60.4

Huippujoukkueita Vastaan

20% vs 0%
Lorient logo Lorient
V
Metz (48%)
T
Paris SG (84%)
H
Strasbourg (55%)
V
Marseille (61%)
H
Lyon (70%)
T
Paris FC (72%)
H
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
H
Lyon (70%)
T
Monaco (77%)
T
Nantes (51%)
T
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
H
Marseille (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Metz V
4 - 0 V
48%
Paris SG V
2 - 2 T
84%
Strasbourg K
2 - 3 H
55%
Marseille K
2 - 0 V
61%
Lyon V
0 - 2 H
70%
Paris FC K
1 - 1 T
72%
Toulouse V
0 - 1 H
62%
Lens K
2 - 1 V
71%
Lille V
1 - 1 T
78%
Nice K
0 - 0 T
39%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Nice K
2 - 1 V
55%
Angers K
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 H
70%
Monaco V
2 - 2 T
77%
Nantes K
0 - 0 T
51%
Le Havre V
1 - 1 T
58%
Brest K
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 H
66%
Strasbourg K
0 - 0 T
55%
Lorient V
2 - 2 T
69%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 60.2 vs 55.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Lorient keskimäärin 1.4 ja Auxerre 1.5 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Lorient päästää 1.1 ja Auxerre 1.1 per ottelu.

Lorient on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Joukkueet pelasivat 2-2 tasapelin French Ligue 1-sarjassa (2026-03-01). Edellisen ottelun päätyttyä tasapeliin kummallakaan joukkueella ei ole psykologista etua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Lorient

Lorient

VS
Auxerre

Auxerre

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää