Siirry sisältöön
Vertaa Mallorca vs Paris FC

Mallorca vs Paris FC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Mallorca vs Paris FC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Mallorca Mallorca Kotijoukkue
Paris FC Paris FC Vierasjoukkue
Mallorca
58.8
T V H T V V H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Paris FC
65.0
H V H V V T V T T V

Voitetut Kategoriat

6

Mallorca

1

Tasapeli

8

Paris FC

Suoritusradar

Mallorca
Paris FC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

+9

+9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
V. Muriqi (6 maalia)
M. Munetsi (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
50%

3V / 6 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
72.4

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 64.8

62.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 63.6

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.85

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.45

2.35

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.55

Korjattu Vahvuus
58.8

Hyökkäys: 57.1, Puolustus: 77.5, Vire: 49.0

65.0

Hyökkäys: 67.7, Puolustus: 79.0, Vire: 56.5

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

3
1

16-30'

5
5

31-45'

1
3

46-60'

1
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Mallorca
Paris FC
Mallorca

Vahvuusanalyysi

58.8

Kokonais

Hyökkäys 57.1
Puolustus 77.5
Vire 49.0
Tasaisuus 50.5
Paris FC

Vahvuusanalyysi

65.0

Kokonais

Hyökkäys 67.7
Puolustus 79.0
Vire 56.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

64.8 vs 63.6

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 25%
Mallorca logo Mallorca
T
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
H
Alavés (65%)
T
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
H
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)
Paris FC logo Paris FC
H
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
T
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
T
Strasbourg (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Villarreal K
1 - 1 T
73%
Girona V
1 - 0 V
64%
Alavés V
1 - 2 H
65%
Valencia K
1 - 1 T
67%
Rayo K
3 - 0 V
74%
Real Madrid K
2 - 1 V
65%
Elche V
1 - 2 H
66%
Espanyol K
2 - 1 V
50%
Osasuna V
2 - 2 T
63%
Real Sociedad K
0 - 1 H
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rennes V
1 - 2 H
80%
Brest K
4 - 0 V
56%
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco K
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 T
69%
Le Havre K
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 T
60%
Lyon V
1 - 1 T
70%
Nice K
1 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 72.4 vs 62.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Paris FCilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Mallorcain 1.4:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Mallorca päästää 1.1 ja Paris FC 0.9 per ottelu.

Paris FC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Paris FCia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Paris FCilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 6.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Mallorca

Mallorca

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää