Siirry sisältöön
Vertaa Mallorca vs Veres Rivne

Mallorca vs Veres Rivne Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Mallorca vs Veres Rivne: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Mallorca Mallorca Kotijoukkue
Veres Rivne Veres Rivne Vierasjoukkue
Mallorca
58.8
T V H T V V H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Veres Rivne
42.7
H T T H V H V T H T

Voitetut Kategoriat

13

Mallorca

1

Tasapeli

1

Veres Rivne

Suoritusradar

Mallorca
Veres Rivne

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

-4

-4

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
V. Muriqi (6 maalia)
I. Kharatin (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
50%

3V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
72.4

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 64.8

63.0

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.0

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.85

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.45

1.36

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.36

Korjattu Vahvuus
58.8

Hyökkäys: 57.1, Puolustus: 77.5, Vire: 49.0

42.7

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
1

16-30'

5

31-45'

2
3

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Mallorca
Veres Rivne
Mallorca

Vahvuusanalyysi

58.8

Kokonais

Hyökkäys 57.1
Puolustus 77.5
Vire 49.0
Tasaisuus 50.5
Veres Rivne

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

64.8 vs 68.0

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
Mallorca logo Mallorca
T
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
H
Alavés (65%)
T
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
H
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
H
Kryvbas KR (71%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Epitsentr (74%)
H
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
H
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
T
Polissya (82%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Villarreal K
1 - 1 T
73%
Girona V
1 - 0 V
64%
Alavés V
1 - 2 H
65%
Valencia K
1 - 1 T
67%
Rayo K
3 - 0 V
74%
Real Madrid K
2 - 1 V
65%
Elche V
1 - 2 H
66%
Espanyol K
2 - 1 V
50%
Osasuna V
2 - 2 T
63%
Real Sociedad K
0 - 1 H
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kryvbas KR K
1 - 3 H
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 T
49%
Epitsentr K
3 - 3 T
74%
Zorya V
0 - 2 H
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 H
79%
Obolon K
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 T
82%
Kolos K
0 - 1 H
78%
Kudrivka V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 72.4 vs 63.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Mallorcailla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Veres Rivnein 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Mallorca päästää 1.1 ja Veres Rivne 1.4 per ottelu.

Veres Rivne on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Mallorca nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (58.8 vs 42.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Mallorca

Mallorca

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää