Siirry sisältöön
Vertaa Malmö vs Veres Rivne

Malmö vs Veres Rivne Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Malmö vs Veres Rivne: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Malmö Malmö Kotijoukkue
Veres Rivne Veres Rivne Vierasjoukkue
Malmö
39.9
H H V H V V T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Veres Rivne
42.7
H T T H V H V T H T

Voitetut Kategoriat

8

Malmö

3

Tasapeli

4

Veres Rivne

Suoritusradar

Malmö
Veres Rivne

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 1T, 6H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
-2

-2

-4

-4

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Hakšabanović (3 maalia)
I. Kharatin (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
33%

2V / 6 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
45.2

Sarjan Vaikeus: 60.5, Vastustajan Laatu: 60.1

63.0

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 3 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.44

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.04

1.36

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.36

Korjattu Vahvuus
39.9

Hyökkäys: 44.4, Puolustus: 44.4, Vire: 28.6

42.7

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Malmö
Veres Rivne
Malmö

Vahvuusanalyysi

39.9

Kokonais

Hyökkäys 44.4
Puolustus 44.4
Vire 28.6
Tasaisuus 46.0
Veres Rivne

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

60.5 vs 98.0

Vastustajan Laatu

60.1 vs 68.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Malmö logo Malmö
H
Häcken (58%)
H
Mjällby (54%)
V
AIK (49%)
H
Sirius (65%)
V
Djurgården (59%)
V
GAIS (47%)
T
Örgryte (41%)
H
Genk (70%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
H
Kryvbas KR (71%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Epitsentr (74%)
H
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
H
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
T
Polissya (82%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Häcken V
2 - 3 H
58%
Mjällby K
2 - 3 H
54%
AIK V
1 - 0 V
49%
Sirius K
2 - 3 H
65%
Djurgården V
1 - 0 V
59%
GAIS K
3 - 1 V
47%
Örgryte V
1 - 1 T
41%
Genk V
1 - 2 H
70%
Red Star K
0 - 1 H
81%
Porto V
1 - 2 H
77%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kryvbas KR K
1 - 3 H
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 T
49%
Epitsentr K
3 - 3 T
74%
Zorya V
0 - 2 H
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 H
79%
Obolon K
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 T
82%
Kolos K
0 - 1 H
78%
Kudrivka V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Veres Rivne on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.0) verrattuna Malmöiin (SoS: 45.2). Tämä tarkoittaa, että Veres Rivnein tilastot painavat enemmän.

Malmöilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Veres Rivnein 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Malmö päästää 1.6 ja Veres Rivne 1.4 per ottelu.

Malmö on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Veres Rivne on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Malmö

Malmö

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää