Siirry sisältöön
Vertaa Ml. Boleslav vs Alanyaspor

Ml. Boleslav vs Alanyaspor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Ml. Boleslav vs Alanyaspor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Kotijoukkue
Alanyaspor Alanyaspor Vierasjoukkue
Ml. Boleslav
57.6
H T T V T T V V T V

Viimeiset 10 Ottelua

Alanyaspor
50.5
V T H H T T V T T H

Voitetut Kategoriat

7

Ml. Boleslav

6

Tasapeli

2

Alanyaspor

Suoritusradar

Ml. Boleslav
Alanyaspor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 5T, 1H

20%

2V, 5T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

+3

+3

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Ševčík (4 maalia)
İ. Kaya (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 47.0

62.3

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 55.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

1.62

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.12

Korjattu Vahvuus
57.6

Hyökkäys: 57.5, Puolustus: 74.4, Vire: 40.6

50.5

Hyökkäys: 56.1, Puolustus: 67.4, Vire: 22.5

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

3
5

46-60'

1
4

61-75'

3
3

76-90+'

5
Ml. Boleslav
Alanyaspor
Ml. Boleslav

Vahvuusanalyysi

57.6

Kokonais

Hyökkäys 57.5
Puolustus 74.4
Vire 40.6
Tasaisuus 63.7
Alanyaspor

Vahvuusanalyysi

50.5

Kokonais

Hyökkäys 56.1
Puolustus 67.4
Vire 22.5
Tasaisuus 67.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 72.0

Vastustajan Laatu

47.0 vs 55.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
H
Dukla (46%)
T
Zlín (41%)
T
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
T
Liberec (48%)
T
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)
Alanyaspor logo Alanyaspor
V
Kayseri (44%)
T
Antalyaspor (48%)
H
Samsunspor (62%)
H
Kasımpaşa (57%)
T
Trabzonspor (69%)
T
Gaziantep (54%)
V
Kocaelispor (46%)
T
Göztepe (64%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dukla K
1 - 2 H
46%
Zlín K
1 - 1 T
41%
Ostrava V
0 - 0 T
39%
Karviná V
3 - 0 V
48%
Liberec V
0 - 0 T
48%
Dukla K
1 - 1 T
46%
Olomouc V
4 - 2 V
51%
Pardubice K
2 - 0 V
57%
Slovácko V
2 - 2 T
50%
Jablonec K
3 - 0 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kayseri K
3 - 1 V
44%
Antalyaspor V
0 - 0 T
48%
Samsunspor K
2 - 3 H
62%
Kasımpaşa V
0 - 1 H
57%
Trabzonspor K
1 - 1 T
69%
Gaziantep V
1 - 1 T
54%
Kocaelispor K
5 - 0 V
46%
Göztepe V
2 - 2 T
64%
Gençlerbirliği K
0 - 0 T
45%
Galatasaray V
1 - 3 H
69%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Alanyaspor on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 62.3) verrattuna Ml. Boleslaviin (SoS: 51.4). Tämä tarkoittaa, että Alanyasporin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Ml. Boleslav keskimäärin 1.7 ja Alanyaspor 1.5 maalia per ottelu.

Ml. Boleslavilla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna Alanyasporin 1.2:een.

Ml. Boleslav ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Alanyaspor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ml. Boleslavilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Alanyaspor

Alanyaspor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää