Siirry sisältöön
Vertaa Ml. Boleslav vs Hoffenheim

Ml. Boleslav vs Hoffenheim Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Ml. Boleslav vs Hoffenheim: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Kotijoukkue
Hoffenheim Hoffenheim Vierasjoukkue
Ml. Boleslav
57.6
H T T V T T V V T V

Viimeiset 10 Ottelua

Hoffenheim
51.5
V T V V T H H T V H

Voitetut Kategoriat

6

Ml. Boleslav

3

Tasapeli

6

Hoffenheim

Suoritusradar

Ml. Boleslav
Hoffenheim

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 5T, 1H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

-2

-2

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Ševčík (4 maalia)
A. Kramarić (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 11 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 47.0

65.5

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

2.05

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.45

Korjattu Vahvuus
57.6

Hyökkäys: 57.5, Puolustus: 74.4, Vire: 40.6

51.5

Hyökkäys: 61.6, Puolustus: 46.2, Vire: 46.2

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
2

16-30'

5
3

31-45'

4
5

46-60'

3
4

61-75'

3

76-90+'

3
Ml. Boleslav
Hoffenheim
Ml. Boleslav

Vahvuusanalyysi

57.6

Kokonais

Hyökkäys 57.5
Puolustus 74.4
Vire 40.6
Tasaisuus 63.7
Hoffenheim

Vahvuusanalyysi

51.5

Kokonais

Hyökkäys 61.6
Puolustus 46.2
Vire 46.2
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 91.0

Vastustajan Laatu

47.0 vs 65.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
H
Dukla (46%)
T
Zlín (41%)
T
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
T
Liberec (48%)
T
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
T
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
T
Augsburg (71%)
H
Mainz 05 (65%)
H
Leipzig (84%)
T
Wolfsburg (50%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dukla K
1 - 2 H
46%
Zlín K
1 - 1 T
41%
Ostrava V
0 - 0 T
39%
Karviná V
3 - 0 V
48%
Liberec V
0 - 0 T
48%
Dukla K
1 - 1 T
46%
Olomouc V
4 - 2 V
51%
Pardubice K
2 - 0 V
57%
Slovácko V
2 - 2 T
50%
Jablonec K
3 - 0 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Bremen K
1 - 0 V
62%
Stuttgart K
3 - 3 T
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund K
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 T
71%
Mainz 05 K
1 - 2 H
65%
Leipzig V
0 - 5 H
84%
Wolfsburg K
1 - 1 T
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli K
0 - 1 H
50%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Hoffenheim on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.5) verrattuna Ml. Boleslaviin (SoS: 51.4). Tämä tarkoittaa, että Hoffenheimin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Ml. Boleslav keskimäärin 1.7 ja Hoffenheim 1.6 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Ml. Boleslav on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Hoffenheim päästää 1.8 per ottelu.

Ml. Boleslav ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Hoffenheim on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ml. Boleslavilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 6.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää