Siirry sisältöön
Vertaa Ml. Boleslav vs Strasbourg

Ml. Boleslav vs Strasbourg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Ml. Boleslav vs Strasbourg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Kotijoukkue
Strasbourg Strasbourg Vierasjoukkue
Ml. Boleslav
57.6
H T T V T T V V T V

Viimeiset 10 Ottelua

Strasbourg
41.4
T H H H V H H V H V

Voitetut Kategoriat

11

Ml. Boleslav

3

Tasapeli

1

Strasbourg

Suoritusradar

Ml. Boleslav
Strasbourg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 5T, 1H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

-3

-3

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Ševčík (4 maalia)
J. Enciso (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 47.0

52.9

Sarjan Vaikeus: 78.7, Vastustajan Laatu: 61.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

1.31

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.11

Korjattu Vahvuus
57.6

Hyökkäys: 57.5, Puolustus: 74.4, Vire: 40.6

41.4

Hyökkäys: 41.2, Puolustus: 51.4, Vire: 30.9

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2

16-30'

3
3

31-45'

3
5

46-60'

1
4

61-75'

3
3

76-90+'

2
Ml. Boleslav
Strasbourg
Ml. Boleslav

Vahvuusanalyysi

57.6

Kokonais

Hyökkäys 57.5
Puolustus 74.4
Vire 40.6
Tasaisuus 63.7
Strasbourg

Vahvuusanalyysi

41.4

Kokonais

Hyökkäys 41.2
Puolustus 51.4
Vire 30.9
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 78.7

Vastustajan Laatu

47.0 vs 61.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
H
Dukla (46%)
T
Zlín (41%)
T
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
T
Liberec (48%)
T
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)
Strasbourg logo Strasbourg
T
Angers (52%)
H
Rayo (68%)
H
Toulouse (57%)
H
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
H
Nice (39%)
H
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dukla K
1 - 2 H
46%
Zlín K
1 - 1 T
41%
Ostrava V
0 - 0 T
39%
Karviná V
3 - 0 V
48%
Liberec V
0 - 0 T
48%
Dukla K
1 - 1 T
46%
Olomouc V
4 - 2 V
51%
Pardubice K
2 - 0 V
57%
Slovácko V
2 - 2 T
50%
Jablonec K
3 - 0 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Angers V
1 - 1 T
52%
Rayo K
0 - 1 H
68%
Toulouse K
1 - 2 H
57%
Rayo V
0 - 1 H
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice K
0 - 2 H
39%
Rennes K
0 - 3 H
75%
Mainz 05 K
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 H
65%
Nice K
3 - 1 V
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 51.4 vs 52.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Ml. Boleslavilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Strasbourgin 1.2:een.

Ml. Boleslavilla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna Strasbourgin 1.5:een.

Ml. Boleslav ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ml. Boleslav nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.6 vs 41.4) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Strasbourg

Strasbourg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää