Siirry sisältöön
Vertaa Monaco vs Elche

Monaco vs Elche Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Monaco vs Elche: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Monaco Monaco Kotijoukkue
Elche Elche Vierasjoukkue
Monaco
67.7
H V T T H V V V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Elche
47.3
T H V V V H V H H T

Voitetut Kategoriat

11

Monaco

3

Tasapeli

1

Elche

Suoritusradar

Monaco
Elche

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 2T, 2H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

-3

-3

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Balogun (8 maalia)
André Silva (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
69.4

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 64.4

60.2

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 65.8

Huippujoukkueita Vastaan
50%

2V / 4 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.08

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.28

1.68

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.28

Korjattu Vahvuus
67.7

Hyökkäys: 71.6, Puolustus: 67.7, Vire: 71.6

47.3

Hyökkäys: 51.4, Puolustus: 47.8, Vire: 44.1

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

2
1

31-45'

2
5

46-60'

6

61-75'

5
2

76-90+'

4
Monaco
Elche
Monaco

Vahvuusanalyysi

67.7

Kokonais

Hyökkäys 71.6
Puolustus 67.7
Vire 71.6
Tasaisuus 52.0
Elche

Vahvuusanalyysi

47.3

Kokonais

Hyökkäys 51.4
Puolustus 47.8
Vire 44.1
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 93.0

Vastustajan Laatu

64.4 vs 65.8

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
Monaco logo Monaco
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
T
Toulouse (62%)
T
Auxerre (66%)
H
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)
Elche logo Elche
T
Alavés (60%)
H
Celta Vigo (59%)
V
Oviedo (66%)
V
Atlético (61%)
V
Valencia (67%)
H
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
H
Real Madrid (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
2 - 1 V
48%
Toulouse V
2 - 2 T
62%
Auxerre K
2 - 2 T
66%
Paris FC V
1 - 4 H
77%
Marseille K
2 - 1 V
61%
Lyon V
2 - 1 V
70%
Brest K
2 - 0 V
56%
Paris SG V
3 - 1 V
84%
Angers K
2 - 0 V
47%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Alavés K
1 - 1 T
60%
Celta Vigo V
1 - 3 H
59%
Oviedo V
2 - 1 V
66%
Atlético K
3 - 2 V
61%
Valencia K
1 - 0 V
67%
Rayo V
0 - 1 H
79%
Mallorca K
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 4 H
70%
Villarreal V
1 - 2 H
78%
Espanyol K
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 69.4 vs 60.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Monacoilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Elchein 1.4:een.

Monacoilla on puolustusetu, päästäen 1.3 per ottelu verrattuna Elchein 1.7:een.

Monaco on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 2 ottelua 4:sta.

Elche on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Monaco on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Monaco nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (67.7 vs 47.3) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Monaco

Monaco

VS
Elche

Elche

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää