Siirry sisältöön
Vertaa Monaco vs Górnik

Monaco vs Górnik Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Monaco vs Górnik: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Monaco Monaco Kotijoukkue
Górnik Górnik Vierasjoukkue
Monaco
67.7
H V T T H V V V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Górnik
50.0
H V V T V T V T H H

Voitetut Kategoriat

11

Monaco

2

Tasapeli

2

Górnik

Suoritusradar

Monaco
Górnik

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 2T, 2H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

+2

+2

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
F. Balogun (8 maalia)
R. Janicki (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
69.4

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 64.4

54.8

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.4

Huippujoukkueita Vastaan
50%

2V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.08

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.28

1.14

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
67.7

Hyökkäys: 71.6, Puolustus: 67.7, Vire: 71.6

50.0

Hyökkäys: 38.4, Puolustus: 73.4, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

1
1

31-45'

2
5

46-60'

6

61-75'

2
2

76-90+'

5
Monaco
Górnik
Monaco

Vahvuusanalyysi

67.7

Kokonais

Hyökkäys 71.6
Puolustus 67.7
Vire 71.6
Tasaisuus 52.0
Górnik

Vahvuusanalyysi

50.0

Kokonais

Hyökkäys 38.4
Puolustus 73.4
Vire 41.9
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

64.4 vs 53.4

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
Monaco logo Monaco
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
T
Toulouse (62%)
T
Auxerre (66%)
H
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)
Górnik logo Górnik
H
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
T
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
T
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
T
Motor (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
2 - 1 V
48%
Toulouse V
2 - 2 T
62%
Auxerre K
2 - 2 T
66%
Paris FC V
1 - 4 H
77%
Marseille K
2 - 1 V
61%
Lyon V
2 - 1 V
70%
Brest K
2 - 0 V
56%
Paris SG V
3 - 1 V
84%
Angers K
2 - 0 V
47%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zagłębie K
0 - 2 H
49%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Kielce K
1 - 0 V
43%
Legia V
1 - 1 T
64%
Cracovia K
3 - 0 V
40%
Widzew V
0 - 0 T
59%
Raków K
3 - 1 V
54%
Motor V
0 - 0 T
59%
GKS Katowice V
1 - 3 H
64%
Pogoń K
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Monaco on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 69.4) verrattuna Górnikiin (SoS: 54.8). Tämä tarkoittaa, että Monacoin tilastot painavat enemmän.

Monacoilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Górnikin 1.1:een.

Górnikilla on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Monacoin 1.3:een.

Monaco on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 2 ottelua 4:sta.

Górnik ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Monaco on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Monaco nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (67.7 vs 50.0) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Monaco

Monaco

VS
Górnik

Górnik

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää