Siirry sisältöön
Vertaa NAC vs Javor

NAC vs Javor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile NAC vs Javor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

NAC NAC Kotijoukkue
Javor Javor Vierasjoukkue
NAC
33.2
V H H T T H H T H V

Viimeiset 10 Ottelua

Javor
46.5
H T V H V H V T T V

Voitetut Kategoriat

1

NAC

2

Tasapeli

12

Javor

Suoritusradar

NAC
Javor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-11

-11

0

0

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Nassoh (2 maalia)
A. Radonjić (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.8

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 62.3

49.4

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 45.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.91

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.11

1.17

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.13

Korjattu Vahvuus
33.2

Hyökkäys: 27.7, Puolustus: 38.1, Vire: 20.8

46.5

Hyökkäys: 43.1, Puolustus: 56.3, Vire: 39.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
1

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

5
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
NAC
Javor
NAC

Vahvuusanalyysi

33.2

Kokonais

Hyökkäys 27.7
Puolustus 38.1
Vire 20.8
Tasaisuus 61.3
Javor

Vahvuusanalyysi

46.5

Kokonais

Hyökkäys 43.1
Puolustus 56.3
Vire 39.8
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

62.3 vs 45.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
H
Utrecht (75%)
H
Ajax (62%)
T
Fortuna (61%)
T
Sparta (44%)
H
Zwolle (59%)
H
Go Ahead (70%)
T
Feyenoord (67%)
Javor logo Javor
H
TSC (60%)
T
FK IMT (58%)
V
Napredak (29%)
H
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
H
Železničar P (57%)
V
Spartak (33%)
T
Novi Pazar (41%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Heerenveen K
2 - 0 V
67%
Utrecht V
0 - 2 H
75%
Ajax K
0 - 2 H
62%
Fortuna V
1 - 1 T
61%
Sparta K
0 - 0 T
44%
Zwolle V
1 - 2 H
59%
Go Ahead V
0 - 6 H
70%
Feyenoord K
3 - 3 T
67%
Telstar V
0 - 3 H
69%
Volendam K
1 - 0 V
49%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
TSC V
1 - 6 H
60%
FK IMT K
0 - 0 T
58%
Napredak K
4 - 0 V
29%
Radnički Niš V
2 - 3 H
49%
Spartak K
1 - 0 V
28%
Železničar P K
1 - 2 H
57%
Spartak V
2 - 1 V
33%
Novi Pazar K
0 - 0 T
41%
Radnik V
1 - 1 T
55%
Čukarički K
1 - 0 V
46%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.8 vs 49.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Javorilla on hyökkäysetu 1.3 maalilla per ottelu verrattuna NACin 0.8:een.

Javorilla on puolustusetu, päästäen 1.3 per ottelu verrattuna NACin 1.9:een.

Javor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Javorilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.3 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

NAC

NAC

VS
Javor

Javor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää