Siirry sisältöön
Vertaa Nantes vs Malmö

Nantes vs Malmö Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Nantes vs Malmö: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Nantes Nantes Kotijoukkue
Malmö Malmö Vierasjoukkue
Nantes
38.1
H V H H T T T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Malmö
39.9
H H V H V V T H H H

Voitetut Kategoriat

3

Nantes

3

Tasapeli

9

Malmö

Suoritusradar

Nantes
Malmö

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-2

-2

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Abline (2 maalia)
S. Hakšabanović (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 6 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
57.4

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 65.6

45.2

Sarjan Vaikeus: 60.5, Vastustajan Laatu: 60.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 5 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.25

1.44

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
38.1

Hyökkäys: 25.1, Puolustus: 64.4, Vire: 10.7

39.9

Hyökkäys: 44.4, Puolustus: 44.4, Vire: 28.6

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

3
4

46-60'

2

61-75'

2

76-90+'

3
Nantes
Malmö
Nantes

Vahvuusanalyysi

38.1

Kokonais

Hyökkäys 25.1
Puolustus 64.4
Vire 10.7
Tasaisuus 74.8
Malmö

Vahvuusanalyysi

39.9

Kokonais

Hyökkäys 44.4
Puolustus 44.4
Vire 28.6
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 60.5

Vastustajan Laatu

65.6 vs 60.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
H
Lens (76%)
V
Marseille (61%)
H
Rennes (80%)
H
Paris SG (84%)
T
Brest (56%)
T
Auxerre (71%)
T
Metz (48%)
H
Strasbourg (55%)
Malmö logo Malmö
H
Häcken (58%)
H
Mjällby (54%)
V
AIK (49%)
H
Sirius (65%)
V
Djurgården (59%)
V
GAIS (47%)
T
Örgryte (41%)
H
Genk (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lens V
0 - 1 H
76%
Marseille K
3 - 0 V
61%
Rennes V
1 - 2 H
80%
Paris SG V
0 - 3 H
84%
Brest K
1 - 1 T
56%
Auxerre V
0 - 0 T
71%
Metz V
0 - 0 T
48%
Strasbourg K
2 - 3 H
55%
Angers K
0 - 1 H
47%
Lille V
0 - 1 H
78%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Häcken V
2 - 3 H
58%
Mjällby K
2 - 3 H
54%
AIK V
1 - 0 V
49%
Sirius K
2 - 3 H
65%
Djurgården V
1 - 0 V
59%
GAIS K
3 - 1 V
47%
Örgryte V
1 - 1 T
41%
Genk V
1 - 2 H
70%
Red Star K
0 - 1 H
81%
Porto V
1 - 2 H
77%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Nantes on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 57.4) verrattuna Malmöiin (SoS: 45.2). Tämä tarkoittaa, että Nantesin tilastot painavat enemmän.

Malmöilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Nantesin 0.7:een.

Nantesilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Malmöin 1.6:een.

Nantes on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Malmö on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Nantes

Nantes

VS
Malmö

Malmö

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää