Siirry sisältöön
Vertaa Napredak vs Panserraikos

Napredak vs Panserraikos Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Napredak vs Panserraikos: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Napredak Napredak Kotijoukkue
Panserraikos Panserraikos Vierasjoukkue
Napredak
25.8
V H H H H H H H T H

Viimeiset 10 Ottelua

Panserraikos
42.7
H H T V H V T V T T

Voitetut Kategoriat

2

Napredak

6

Tasapeli

7

Panserraikos

Suoritusradar

Napredak
Panserraikos

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 1T, 8H

30%

3V, 4T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.4

24 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-16

-16

-3

-3

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
N. Bogdanovski (2 maalia)
M. Tsaousis (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
41.4

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 55.5

53.6

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.82

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.02

0.81

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
25.8

Hyökkäys: 24.4, Puolustus: 18.3, Vire: 9.1

42.7

Hyökkäys: 27.6, Puolustus: 65.6, Vire: 31.1

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

16-30'

3
1

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

3

76-90+'

1
Napredak
Panserraikos
Napredak

Vahvuusanalyysi

25.8

Kokonais

Hyökkäys 24.4
Puolustus 18.3
Vire 9.1
Tasaisuus 74.8
Panserraikos

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 27.6
Puolustus 65.6
Vire 31.1
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 56.0

Vastustajan Laatu

55.5 vs 52.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
V
Spartak (33%)
H
Radnički Niš (44%)
H
Javor (56%)
H
FK IMT (58%)
H
TSC (60%)
H
Mladost Lučani (53%)
H
TSC (56%)
H
Vojvodina (68%)
Panserraikos logo Panserraikos
H
Asteras (61%)
H
Kifisia (49%)
T
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
H
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Spartak V
3 - 0 V
33%
Radnički Niš K
0 - 1 H
44%
Javor V
0 - 4 H
56%
FK IMT K
0 - 1 H
58%
TSC V
1 - 4 H
60%
Mladost Lučani V
0 - 2 H
53%
TSC K
1 - 2 H
56%
Vojvodina V
1 - 4 H
68%
OFK K
2 - 2 T
53%
Red Star V
0 - 4 H
74%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Asteras V
0 - 1 H
61%
Kifisia K
1 - 2 H
49%
Larissa K
1 - 1 T
41%
Larissa V
1 - 0 V
46%
Atromitos K
0 - 4 H
54%
Panaitolikos V
3 - 2 V
53%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Kifisia V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
0 - 0 T
53%
Aris K
0 - 0 T
53%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Panserraikos on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.6) verrattuna Napredakiin (SoS: 41.4). Tämä tarkoittaa, että Panserraikosin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Napredak keskimäärin 0.8 ja Panserraikos 0.8 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Panserraikos on ylivoimainen, päästäen vain 1.1 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Napredak päästää 2.4 per ottelu.

Panserraikos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Panserraikos on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Panserraikos nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (42.7 vs 25.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Napredak

Napredak

VS
Panserraikos

Panserraikos

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää