Siirry sisältöön
Vertaa Nieciecza vs Elche

Nieciecza vs Elche Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Nieciecza vs Elche: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Nieciecza Nieciecza Kotijoukkue
Elche Elche Vierasjoukkue
Nieciecza
33.8
H H V H H V H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Elche
45.7
H T H V V V H V H H

Voitetut Kategoriat

1

Nieciecza

4

Tasapeli

10

Elche

Suoritusradar

Nieciecza
Elche

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 1T, 7H

40%

4V, 1T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
-11

-11

-4

-4

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
K. Zapolnik (3 maalia)
André Silva (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

75%

3V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
56.1

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 55.5

61.0

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 68.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.11

1.62

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.32

Korjattu Vahvuus
33.8

Hyökkäys: 38.9, Puolustus: 28.3, Vire: 21.2

45.7

Hyökkäys: 48.1, Puolustus: 48.1, Vire: 44.4

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Nieciecza
Elche
Nieciecza

Vahvuusanalyysi

33.8

Kokonais

Hyökkäys 38.9
Puolustus 28.3
Vire 21.2
Tasaisuus 57.7
Elche

Vahvuusanalyysi

45.7

Kokonais

Hyökkäys 48.1
Puolustus 48.1
Vire 44.4
Tasaisuus 39.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 93.0

Vastustajan Laatu

55.5 vs 68.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
H
Legia (59%)
H
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
H
Wisła Płock (42%)
H
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
H
Lech (69%)
H
Motor (54%)
Elche logo Elche
H
Betis (73%)
T
Alavés (60%)
H
Celta Vigo (59%)
V
Oviedo (66%)
V
Atlético (61%)
V
Valencia (67%)
H
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Legia K
0 - 1 H
59%
GKS Katowice V
1 - 5 H
64%
Zagłębie V
2 - 1 V
54%
Wisła Płock K
1 - 3 H
42%
Widzew V
0 - 1 H
59%
Piast K
3 - 2 V
53%
Lech V
1 - 4 H
69%
Motor K
1 - 2 H
54%
Kielce V
1 - 2 H
48%
Radomiak K
1 - 1 T
53%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Betis V
1 - 2 H
73%
Alavés K
1 - 1 T
60%
Celta Vigo V
1 - 3 H
59%
Oviedo V
2 - 1 V
66%
Atlético K
3 - 2 V
61%
Valencia K
1 - 0 V
67%
Rayo V
0 - 1 H
79%
Mallorca K
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 4 H
70%
Villarreal V
1 - 2 H
78%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 56.1 vs 61.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Nieciecza keskimäärin 1.1 ja Elche 1.3 maalia per ottelu.

Elcheilla on puolustusetu, päästäen 1.7 per ottelu verrattuna Niecieczain 2.2:een.

Nieciecza ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Elche on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Elcheia, 75%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Elcheilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Nieciecza

Nieciecza

VS
Elche

Elche

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää