Siirry sisältöön
Vertaa Nieciecza vs Kifisia

Nieciecza vs Kifisia Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Nieciecza vs Kifisia: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Nieciecza Nieciecza Kotijoukkue
Kifisia Kifisia Vierasjoukkue
Nieciecza
33.8
H H V H H V H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Kifisia
42.6
H V V T T T T H H V

Voitetut Kategoriat

5

Nieciecza

3

Tasapeli

7

Kifisia

Suoritusradar

Nieciecza
Kifisia

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 1T, 7H

30%

3V, 4T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
-11

-11

-3

-3

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
K. Zapolnik (3 maalia)
Jorge Pombo (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
56.1

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 55.5

53.9

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.11

0.63

Todellinen: 0.7 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
33.8

Hyökkäys: 38.9, Puolustus: 28.3, Vire: 21.2

42.6

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 69.3, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

2

46-60'

1
3

61-75'

3
2

76-90+'

1
Nieciecza
Kifisia
Nieciecza

Vahvuusanalyysi

33.8

Kokonais

Hyökkäys 38.9
Puolustus 28.3
Vire 21.2
Tasaisuus 57.7
Kifisia

Vahvuusanalyysi

42.6

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 69.3
Vire 31.2
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 56.0

Vastustajan Laatu

55.5 vs 52.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
H
Legia (59%)
H
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
H
Wisła Płock (42%)
H
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
H
Lech (69%)
H
Motor (54%)
Kifisia logo Kifisia
H
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Larissa (46%)
T
Asteras (56%)
T
Atromitos (59%)
H
Panserraikos (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Legia K
0 - 1 H
59%
GKS Katowice V
1 - 5 H
64%
Zagłębie V
2 - 1 V
54%
Wisła Płock K
1 - 3 H
42%
Widzew V
0 - 1 H
59%
Piast K
3 - 2 V
53%
Lech V
1 - 4 H
69%
Motor K
1 - 2 H
54%
Kielce V
1 - 2 H
48%
Radomiak K
1 - 1 T
53%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atromitos K
0 - 3 H
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
1 - 0 V
53%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Larissa V
1 - 1 T
46%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Atromitos V
0 - 0 T
59%
Panserraikos K
1 - 2 H
49%
AEK Athens V
0 - 3 H
67%
Volos K
2 - 0 V
39%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 56.1 vs 53.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Niecieczailla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Kifisiain 0.7:een.

Puolustuksellisesti Kifisia on ylivoimainen, päästäen vain 1.0 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Nieciecza päästää 2.2 per ottelu.

Nieciecza ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kifisia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kifisiailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.8 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Nieciecza

Nieciecza

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää