Siirry sisältöön
Vertaa Obolon vs Moreirense

Obolon vs Moreirense Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Obolon vs Moreirense: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Obolon Obolon Kotijoukkue
Moreirense Moreirense Vierasjoukkue
Obolon
37.6
T T H T H T H H T V

Viimeiset 10 Ottelua

Moreirense
35.6
H V H V T H H H T T

Voitetut Kategoriat

7

Obolon

5

Tasapeli

3

Moreirense

Suoritusradar

Obolon
Moreirense

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 5T, 4H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

-8

-8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
T. Liakh (3 maalia)
Alan (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
63.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.2

52.8

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 60.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 6 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.31

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.31

0.98

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.18

Korjattu Vahvuus
37.6

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 45.2, Vire: 11.3

35.6

Hyökkäys: 27.4, Puolustus: 48.0, Vire: 20.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

2

46-60'

2

61-75'

2
4

76-90+'

1
Obolon
Moreirense
Obolon

Vahvuusanalyysi

37.6

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 45.2
Vire 11.3
Tasaisuus 77.2
Moreirense

Vahvuusanalyysi

35.6

Kokonais

Hyökkäys 27.4
Puolustus 48.0
Vire 20.6
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

68.2 vs 60.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
T
Epitsentr (74%)
T
Kudrivka (55%)
H
Polissya (82%)
T
SK Poltava (45%)
H
Veres Rivne (67%)
T
Zorya (75%)
H
Karpaty Lviv (86%)
H
Dynamo Kyiv (83%)
Moreirense logo Moreirense
H
Tondela (57%)
V
Estrela (49%)
H
Benfica (80%)
V
Estoril (47%)
T
Famalicão (74%)
H
Braga (64%)
H
Arouca (57%)
H
Porto (74%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Epitsentr K
2 - 2 T
74%
Kudrivka K
1 - 1 T
55%
Polissya V
1 - 3 H
82%
SK Poltava K
1 - 1 T
45%
Veres Rivne V
0 - 2 H
67%
Zorya K
3 - 3 T
75%
Karpaty Lviv V
0 - 4 H
86%
Dynamo Kyiv V
1 - 2 H
83%
Kryvbas KR K
0 - 0 T
71%
Rukh Vynnyky K
1 - 0 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Tondela V
0 - 2 H
57%
Estrela K
3 - 2 V
49%
Benfica V
1 - 4 H
80%
Estoril K
1 - 0 V
47%
Famalicão V
1 - 1 T
74%
Braga K
0 - 1 H
64%
Arouca K
0 - 1 H
57%
Porto V
0 - 3 H
74%
Nacional K
1 - 1 T
52%
Casa Pia V
1 - 1 T
53%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Obolon on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.1) verrattuna Moreirenseiin (SoS: 52.8). Tämä tarkoittaa, että Obolonin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Obolon keskimäärin 1.0 ja Moreirense 0.8 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Obolon päästää 1.8 ja Moreirense 1.6 per ottelu.

Obolon on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Moreirense on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Obolon

Obolon

VS
Moreirense

Moreirense

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää