Siirry sisältöön
Vertaa OFK vs Wisła Płock

OFK vs Wisła Płock Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile OFK vs Wisła Płock: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

OFK OFK Kotijoukkue
Wisła Płock Wisła Płock Vierasjoukkue
OFK
48.0
T H T T V T V T T T

Viimeiset 10 Ottelua

Wisła Płock
37.1
H H H V V H V V H H

Voitetut Kategoriat

8

OFK

2

Tasapeli

5

Wisła Płock

Suoritusradar

OFK
Wisła Płock

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 7T, 1H

40%

4V, 0T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

-9

-9

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Y. Silué (4 maalia)
D. Jurić (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
0%

0V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
52.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 50.4

53.3

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 50.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.33

Todellinen: 1.4 | Ero: +0.07

0.78

Todellinen: 0.8 | Ero: +0.02

Korjattu Vahvuus
48.0

Hyökkäys: 47.7, Puolustus: 64.7, Vire: 20.4

37.1

Hyökkäys: 27.5, Puolustus: 44.8, Vire: 41.3

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

6

16-30'

2

31-45'

3
1

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

OFK
Wisła Płock
OFK

Vahvuusanalyysi

48.0

Kokonais

Hyökkäys 47.7
Puolustus 64.7
Vire 20.4
Tasaisuus 75.7
Wisła Płock

Vahvuusanalyysi

37.1

Kokonais

Hyökkäys 27.5
Puolustus 44.8
Vire 41.3
Tasaisuus 35.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

50.4 vs 50.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
OFK logo OFK
T
Partizan (57%)
H
Železničar P (62%)
T
Radnik (50%)
T
Čukarički (46%)
V
Novi Pazar (46%)
T
Radnik (50%)
V
Radnički Niš (49%)
T
FK IMT (58%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
H
Motor (54%)
H
Pogoń (54%)
H
Radomiak (53%)
V
Nieciecza (41%)
V
Lechia (46%)
H
GKS Katowice (64%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Cracovia (45%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Partizan V
1 - 1 T
57%
Železničar P V
0 - 2 H
62%
Radnik K
1 - 1 T
50%
Čukarički K
0 - 0 T
46%
Novi Pazar V
5 - 1 V
46%
Radnik K
0 - 0 T
50%
Radnički Niš V
2 - 1 V
49%
FK IMT K
3 - 3 T
58%
Napredak V
2 - 2 T
34%
Radnički Krag K
0 - 0 T
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Motor K
0 - 4 H
54%
Pogoń V
0 - 3 H
54%
Radomiak K
0 - 1 H
53%
Nieciecza V
3 - 1 V
41%
Lechia K
1 - 0 V
46%
GKS Katowice V
0 - 1 H
64%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Cracovia V
2 - 1 V
45%
Arka K
0 - 3 H
44%
Zagłębie V
0 - 2 H
54%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 52.2 vs 53.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

OFKilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Wisła Płockin 0.8:een.

OFKilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Wisła Płockin 1.7:een.

OFK ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Wisła Płock ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

OFKilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 10.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

OFK

OFK

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää