Siirry sisältöön
Vertaa Lyon vs Napredak

Lyon vs Napredak Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Lyon vs Napredak: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Lyon Lyon Kotijoukkue
Napredak Napredak Vierasjoukkue
Lyon
58.2
H V V V V T H H T T

Viimeiset 10 Ottelua

Napredak
25.8
V H H H H H H H T H

Voitetut Kategoriat

13

Lyon

1

Tasapeli

1

Napredak

Suoritusradar

Lyon
Napredak

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

10%

1V, 1T, 8H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

2.4

24 / 10 ottelua

Maaliero
+2

+2

-16

-16

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Yaremchuk (4 maalia)
N. Bogdanovski (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
73.4

Sarjan Vaikeus: 85.8, Vastustajan Laatu: 63.9

41.4

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 55.5

Huippujoukkueita Vastaan
67%

2V / 3 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.99

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.59

0.82

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.02

Korjattu Vahvuus
58.2

Hyökkäys: 57.6, Puolustus: 74.0, Vire: 49.4

25.8

Hyökkäys: 24.4, Puolustus: 18.3, Vire: 9.1

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

1
3

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

3
Lyon
Napredak
Lyon

Vahvuusanalyysi

58.2

Kokonais

Hyökkäys 57.6
Puolustus 74.0
Vire 49.4
Tasaisuus 50.5
Napredak

Vahvuusanalyysi

25.8

Kokonais

Hyökkäys 24.4
Puolustus 18.3
Vire 9.1
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.8 vs 55.0

Vastustajan Laatu

63.9 vs 55.5

Huippujoukkueita Vastaan

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
H
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
T
Angers (52%)
H
Monaco (72%)
H
Celta Vigo (50%)
Napredak logo Napredak
V
Spartak (33%)
H
Radnički Niš (44%)
H
Javor (56%)
H
FK IMT (58%)
H
TSC (60%)
H
Mladost Lučani (53%)
H
TSC (56%)
H
Vojvodina (68%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Toulouse V
1 - 2 H
62%
Rennes K
4 - 2 V
75%
Auxerre K
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient K
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 T
52%
Monaco K
1 - 2 H
72%
Celta Vigo K
0 - 2 H
50%
Le Havre V
0 - 0 T
58%
Celta Vigo V
1 - 1 T
56%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Spartak V
3 - 0 V
33%
Radnički Niš K
0 - 1 H
44%
Javor V
0 - 4 H
56%
FK IMT K
0 - 1 H
58%
TSC V
1 - 4 H
60%
Mladost Lučani V
0 - 2 H
53%
TSC K
1 - 2 H
56%
Vojvodina V
1 - 4 H
68%
OFK K
2 - 2 T
53%
Red Star V
0 - 4 H
74%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Lyon on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 73.4) verrattuna Napredakiin (SoS: 41.4). Tämä tarkoittaa, että Lyonin tilastot painavat enemmän.

Lyonilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Napredakin 0.8:een.

Puolustuksellisesti Lyon on ylivoimainen, päästäen vain 1.2 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Napredak päästää 2.4 per ottelu.

Lyon on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 2 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kattavan analyysimme perusteella Lyon on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (57.6), puolustuksessa (74.0) ja vireessä (49.4) ei jätä epäilyksen sijaa. Napredak tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Lyon

Lyon

VS
Napredak

Napredak

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää