Siirry sisältöön
Vertaa Panathinaikos vs Hamburg

Panathinaikos vs Hamburg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Panathinaikos vs Hamburg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Panathinaikos Panathinaikos Kotijoukkue
Hamburg Hamburg Vierasjoukkue
Panathinaikos
45.5
H T H T V H T V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Hamburg
41.5
V V H H H T H T V H

Voitetut Kategoriat

6

Panathinaikos

4

Tasapeli

5

Hamburg

Suoritusradar

Panathinaikos
Hamburg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-6

-6

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Zaroury (2 maalia)
R. Glatzel (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
45.1

Sarjan Vaikeus: 61.8, Vastustajan Laatu: 58.1

59.5

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 66.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.25

1.67

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.37

Korjattu Vahvuus
45.5

Hyökkäys: 38.0, Puolustus: 60.2, Vire: 38.0

41.5

Hyökkäys: 47.5, Puolustus: 40.2, Vire: 32.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

5
4

46-60'

4
2

61-75'

2
2

76-90+'

Panathinaikos
Hamburg
Panathinaikos

Vahvuusanalyysi

45.5

Kokonais

Hyökkäys 38.0
Puolustus 60.2
Vire 38.0
Tasaisuus 50.5
Hamburg

Vahvuusanalyysi

41.5

Kokonais

Hyökkäys 47.5
Puolustus 40.2
Vire 32.9
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

61.8 vs 91.0

Vastustajan Laatu

58.1 vs 66.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Panathinaikos logo Panathinaikos
H
AEK Athens (67%)
T
AEK Athens (62%)
H
Olympiakos (56%)
T
PAOK (59%)
V
Asteras (61%)
H
Betis (70%)
T
Panaitolikos (48%)
V
Betis (65%)
Hamburg logo Hamburg
V
Freiburg (67%)
V
Frankfurt (67%)
H
Hoffenheim (65%)
H
Bremen (67%)
H
Stuttgart (75%)
T
Augsburg (66%)
H
Dortmund (76%)
T
Köln (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
AEK Athens V
1 - 2 H
67%
AEK Athens K
0 - 0 T
62%
Olympiakos K
0 - 2 H
56%
PAOK V
0 - 0 T
59%
Asteras V
2 - 1 V
61%
Betis V
0 - 4 H
70%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Betis K
1 - 0 V
65%
Levadiakos V
4 - 1 V
49%
OFI K
4 - 1 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Freiburg K
3 - 2 V
67%
Frankfurt V
2 - 1 V
67%
Hoffenheim K
1 - 2 H
65%
Bremen V
1 - 3 H
67%
Stuttgart V
0 - 4 H
75%
Augsburg K
1 - 1 T
66%
Dortmund V
2 - 3 H
76%
Köln K
1 - 1 T
57%
Wolfsburg V
2 - 1 V
55%
Leverkusen K
0 - 1 H
65%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Hamburg on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.5) verrattuna Panathinaikosiin (SoS: 45.1). Tämä tarkoittaa, että Hamburgin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Panathinaikos keskimäärin 1.2 ja Hamburg 1.3 maalia per ottelu.

Panathinaikosilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Hamburgin 1.9:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Panathinaikos

Panathinaikos

VS
Hamburg

Hamburg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää