Siirry sisältöön
Vertaa Panathinaikos vs Kifisia

Panathinaikos vs Kifisia Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Panathinaikos vs Kifisia: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Panathinaikos Panathinaikos Kotijoukkue
Kifisia Kifisia Vierasjoukkue
Panathinaikos
45.5
H T H T V H T V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Kifisia
42.6
H V V T T T T H H V

Voitetut Kategoriat

8

Panathinaikos

3

Tasapeli

4

Kifisia

Suoritusradar

Panathinaikos
Kifisia

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

30%

3V, 4T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-3

-3

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Zaroury (2 maalia)
Jorge Pombo (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
45.1

Sarjan Vaikeus: 61.8, Vastustajan Laatu: 58.1

53.9

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.95

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.25

0.63

Todellinen: 0.7 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
45.5

Hyökkäys: 38.0, Puolustus: 60.2, Vire: 38.0

42.6

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 69.3, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

4

46-60'

1
2

61-75'

3
2

76-90+'

1
Panathinaikos
Kifisia
Panathinaikos

Vahvuusanalyysi

45.5

Kokonais

Hyökkäys 38.0
Puolustus 60.2
Vire 38.0
Tasaisuus 50.5
Kifisia

Vahvuusanalyysi

42.6

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 69.3
Vire 31.2
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

61.8 vs 56.0

Vastustajan Laatu

58.1 vs 52.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Panathinaikos logo Panathinaikos
H
AEK Athens (67%)
T
AEK Athens (62%)
H
Olympiakos (56%)
T
PAOK (59%)
V
Asteras (61%)
H
Betis (70%)
T
Panaitolikos (48%)
V
Betis (65%)
Kifisia logo Kifisia
H
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Larissa (46%)
T
Asteras (56%)
T
Atromitos (59%)
H
Panserraikos (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
AEK Athens V
1 - 2 H
67%
AEK Athens K
0 - 0 T
62%
Olympiakos K
0 - 2 H
56%
PAOK V
0 - 0 T
59%
Asteras V
2 - 1 V
61%
Betis V
0 - 4 H
70%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Betis K
1 - 0 V
65%
Levadiakos V
4 - 1 V
49%
OFI K
4 - 1 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atromitos K
0 - 3 H
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
1 - 0 V
53%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Larissa V
1 - 1 T
46%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Atromitos V
0 - 0 T
59%
Panserraikos K
1 - 2 H
49%
AEK Athens V
0 - 3 H
67%
Volos K
2 - 0 V
39%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 45.1 vs 53.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Panathinaikosilla on hyökkäysetu 1.2 maalilla per ottelu verrattuna Kifisiain 0.7:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Panathinaikos päästää 1.1 ja Kifisia 1.0 per ottelu.

Kifisia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.0 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Panathinaikos

Panathinaikos

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää