Siirry sisältöön
Vertaa Paris FC vs LNZ Cherkasy

Paris FC vs LNZ Cherkasy Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Paris FC vs LNZ Cherkasy: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Paris FC Paris FC Kotijoukkue
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vierasjoukkue
Paris FC
65.0
H V H V V T V T T V

Viimeiset 10 Ottelua

LNZ Cherkasy
60.7
T T T H T V V V V H

Voitetut Kategoriat

8

Paris FC

3

Tasapeli

4

LNZ Cherkasy

Suoritusradar

Paris FC
LNZ Cherkasy

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

+6

+6

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Munetsi (3 maalia)
M. Assinor (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
62.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 63.6

67.6

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.2

Huippujoukkueita Vastaan
25%

1V / 4 ottelua

14%

1V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.35

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.55

1.53

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.13

Korjattu Vahvuus
65.0

Hyökkäys: 67.7, Puolustus: 79.0, Vire: 56.5

60.7

Hyökkäys: 54.9, Puolustus: 86.2, Vire: 47.0

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

5

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

3
5

61-75'

3
3

76-90+'

5
Paris FC
LNZ Cherkasy
Paris FC

Vahvuusanalyysi

65.0

Kokonais

Hyökkäys 67.7
Puolustus 79.0
Vire 56.5
Tasaisuus 53.2
LNZ Cherkasy

Vahvuusanalyysi

60.7

Kokonais

Hyökkäys 54.9
Puolustus 86.2
Vire 47.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

86.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

63.6 vs 71.2

Huippujoukkueita Vastaan

25% vs 14%
Paris FC logo Paris FC
H
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
T
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
T
Strasbourg (60%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
T
Dynamo Kyiv (78%)
T
Karpaty Lviv (86%)
T
Metalist 1925 (74%)
H
Kolos (83%)
T
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rennes V
1 - 2 H
80%
Brest K
4 - 0 V
56%
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco K
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 T
69%
Le Havre K
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 T
60%
Lyon V
1 - 1 T
70%
Nice K
1 - 0 V
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dynamo Kyiv K
0 - 0 T
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 T
86%
Metalist 1925 K
1 - 1 T
74%
Kolos V
0 - 1 H
83%
Shakhtar D K
2 - 2 T
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria K
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya K
1 - 3 H
77%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 62.9 vs 67.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Paris FCilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna LNZ Cherkasyin 1.4:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Paris FC päästää 0.9 ja LNZ Cherkasy 0.8 per ottelu.

Paris FC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

LNZ Cherkasy on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

Kotietu suosii Paris FCia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

LNZ Cherkasy on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Paris FC

Paris FC

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää