Siirry sisältöön
Vertaa Paris SG vs Kolos

Paris SG vs Kolos Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Paris SG vs Kolos: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Paris SG Paris SG Kotijoukkue
Kolos Kolos Vierasjoukkue
Paris SG
83.2
V T T V V V H V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Kolos
69.0
V V V V T T V T H V

Voitetut Kategoriat

11

Paris SG

1

Tasapeli

3

Kolos

Suoritusradar

Paris SG
Kolos

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
70%

7V, 2T, 1H

60%

6V, 3T, 1H

Maaleja / Ottelu
2.3

23 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.6

6 / 10 ottelua

Maaliero
+13

+13

+5

+5

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Dembélé (7 maalia)
A. Salabai (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 12 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
71%

5V / 7 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
67%

2V / 3 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
71.4

Sarjan Vaikeus: 90.4, Vastustajan Laatu: 64.9

72.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 65.3

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.85

Todellinen: 2.3 | Ero: -0.55

1.53

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.43

Korjattu Vahvuus
83.2

Hyökkäys: 93.1, Puolustus: 80.9, Vire: 85.0

69.0

Hyökkäys: 44.8, Puolustus: 97.7, Vire: 73.3

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

1
2

16-30'

2
4

31-45'

1
5

46-60'

1
3

61-75'

2
4

76-90+'

4
Paris SG
Kolos
Paris SG

Vahvuusanalyysi

83.2

Kokonais

Hyökkäys 93.1
Puolustus 80.9
Vire 85.0
Tasaisuus 63.7
Kolos

Vahvuusanalyysi

69.0

Kokonais

Hyökkäys 44.8
Puolustus 97.7
Vire 73.3
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

90.4 vs 98.0

Vastustajan Laatu

64.9 vs 65.3

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 40%
Paris SG logo Paris SG
V
Brest (56%)
T
Bayern Munich (88%)
T
Lorient (64%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Angers (52%)
V
Nantes (51%)
H
Lyon (65%)
V
Liverpool (69%)
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
T
Zorya (75%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Brest K
1 - 0 V
56%
Bayern Munich V
1 - 1 T
88%
Lorient K
2 - 2 T
64%
Bayern Munich K
5 - 4 V
83%
Angers V
3 - 0 V
52%
Nantes K
3 - 0 V
51%
Lyon K
1 - 2 H
65%
Liverpool V
2 - 0 V
69%
Liverpool K
2 - 0 V
64%
Toulouse K
3 - 1 V
57%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kudrivka K
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava K
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy K
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 T
49%
Metalist 1925 K
0 - 0 T
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya K
1 - 1 T
75%
Epitsentr V
0 - 4 H
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 71.4 vs 72.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Paris SGin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.3 maalia per ottelu ja O. Dembélé kärjessä 7 maalilla. Kolos tekee vain 1.1 per ottelu.

Kolosilla on puolustusetu, päästäen 0.6 per ottelu verrattuna Paris SGin 1.0:een.

Kolos on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 5:sta.

Paris SG on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Paris SGilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 14.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Paris SG

Paris SG

VS
Kolos

Kolos

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää