Siirry sisältöön
Vertaa Paris SG vs Lens

Paris SG vs Lens Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Paris SG vs Lens: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Paris SG Paris SG Kotijoukkue
Lens Lens Vierasjoukkue
Paris SG
83.2
V T T V V V H V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Lens
58.8
V T T V V H V H V T

Voitetut Kategoriat

10

Paris SG

2

Tasapeli

3

Lens

Suoritusradar

Paris SG
Lens

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
70%

7V, 2T, 1H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
2.3

23 / 10 ottelua

2.3

23 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+13

+13

+8

+8

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Dembélé (7 maalia)
F. Thauvin (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 12 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 14
Kotivoitto
71%

5V / 7 ottelua

100%

5V / 5 ottelua

Vierasvoitto
67%

2V / 3 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
71.4

Sarjan Vaikeus: 90.4, Vastustajan Laatu: 64.9

50.7

Sarjan Vaikeus: 77.8, Vastustajan Laatu: 56.0

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.85

Todellinen: 2.3 | Ero: -0.55

2.54

Todellinen: 2.3 | Ero: -0.24

Korjattu Vahvuus
83.2

Hyökkäys: 93.1, Puolustus: 80.9, Vire: 85.0

58.8

Hyökkäys: 77.2, Puolustus: 50.4, Vire: 50.4

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

2
2

16-30'

3
4

31-45'

3
5

46-60'

7
3

61-75'

5
4

76-90+'

3
Paris SG
Lens
Paris SG

Vahvuusanalyysi

83.2

Kokonais

Hyökkäys 93.1
Puolustus 80.9
Vire 85.0
Tasaisuus 63.7
Lens

Vahvuusanalyysi

58.8

Kokonais

Hyökkäys 77.2
Puolustus 50.4
Vire 50.4
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

90.4 vs 77.8

Vastustajan Laatu

64.9 vs 56.0

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
Paris SG logo Paris SG
V
Brest (56%)
T
Bayern Munich (88%)
T
Lorient (64%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Angers (52%)
V
Nantes (51%)
H
Lyon (65%)
V
Liverpool (69%)
Lens logo Lens
V
Nantes (51%)
T
Nice (60%)
T
Brest (61%)
V
Toulouse (40%)
V
Toulouse (57%)
H
Lille (78%)
V
Angers (47%)
H
Lorient (69%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Brest K
1 - 0 V
56%
Bayern Munich V
1 - 1 T
88%
Lorient K
2 - 2 T
64%
Bayern Munich K
5 - 4 V
83%
Angers V
3 - 0 V
52%
Nantes K
3 - 0 V
51%
Lyon K
1 - 2 H
65%
Liverpool V
2 - 0 V
69%
Liverpool K
2 - 0 V
64%
Toulouse K
3 - 1 V
57%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Nantes K
1 - 0 V
51%
Nice V
1 - 1 T
60%
Brest V
3 - 3 T
61%
Toulouse K
4 - 1 V
40%
Toulouse K
3 - 2 V
57%
Lille V
0 - 3 H
78%
Angers K
5 - 1 V
47%
Lorient V
1 - 2 H
69%
Metz K
3 - 0 V
43%
Lyon V
2 - 2 T
54%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Paris SG on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 71.4) verrattuna Lensiin (SoS: 50.7). Tämä tarkoittaa, että Paris SGin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Paris SG keskimäärin 2.3 ja Lens 2.3 maalia per ottelu.

Paris SGilla on puolustusetu, päästäen 1.0 per ottelu verrattuna Lensin 1.5:een.

Kotietu suosii Lensia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Paris SG on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.5 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Paris SG nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (83.2 vs 58.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Paris SG

Paris SG

VS
Lens

Lens

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää