Siirry sisältöön
Vertaa La Louvière vs Nordsjælland

La Louvière vs Nordsjælland Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile La Louvière vs Nordsjælland: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

La Louvière La Louvière Kotijoukkue
Nordsjælland Nordsjælland Vierasjoukkue
La Louvière
35.9
V H H H H H T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Nordsjælland
51.3
T T H T V T V V V H

Voitetut Kategoriat

4

La Louvière

3

Tasapeli

8

Nordsjælland

Suoritusradar

La Louvière
Nordsjælland

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.0

20 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+3

+3

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Fall (6 maalia)
P. Amoako (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.4

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 55.6

53.4

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.47

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.07

1.06

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.04

Korjattu Vahvuus
35.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 31.5, Vire: 18.9

51.3

Hyökkäys: 37.9, Puolustus: 75.8, Vire: 41.4

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

2
3

76-90+'

4
La Louvière
Nordsjælland
La Louvière

Vahvuusanalyysi

35.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 31.5
Vire 18.9
Tasaisuus 61.3
Nordsjælland

Vahvuusanalyysi

51.3

Kokonais

Hyökkäys 37.9
Puolustus 75.8
Vire 41.4
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 55.0

Vastustajan Laatu

55.6 vs 52.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
H
Dender (40%)
H
ZW (59%)
H
ZW (54%)
H
Cercle Brugge (63%)
H
Dender (46%)
T
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)
Nordsjælland logo Nordsjælland
T
Midtjylland (52%)
T
Brøndby (49%)
H
Viborg (55%)
T
AGF (57%)
V
Viborg (50%)
T
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
V
Sønderjyske (43%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Cercle Brugge K
4 - 1 V
46%
Dender V
1 - 2 H
40%
ZW V
0 - 4 H
59%
ZW K
0 - 2 H
54%
Cercle Brugge V
0 - 3 H
63%
Dender K
0 - 1 H
46%
Genk K
5 - 5 T
61%
Cercle Brugge V
3 - 1 V
63%
Antwerp K
0 - 0 T
52%
Standard V
1 - 1 T
72%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Midtjylland K
0 - 0 T
52%
Brøndby V
1 - 1 T
49%
Viborg V
0 - 1 H
55%
AGF K
1 - 1 T
57%
Viborg K
2 - 1 V
50%
AGF V
1 - 1 T
62%
Brøndby K
2 - 1 V
44%
Sønderjyske K
2 - 0 V
43%
Midtjylland V
1 - 0 V
57%
Viborg V
1 - 2 H
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 44.4 vs 53.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, La Louvière keskimäärin 1.4 ja Nordsjælland 1.1 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Nordsjælland on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun La Louvière päästää 2.0 per ottelu.

Nordsjælland ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Nordsjælland nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (51.3 vs 35.9) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

La Louvière

La Louvière

VS
Nordsjælland

Nordsjælland

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää