Siirry sisältöön
Vertaa Radnički Niš vs Itävalta

Radnički Niš vs Itävalta Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Radnički Niš vs Itävalta: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Radnički Niš Radnički Niš Kotijoukkue
Itävalta Itävalta Vierasjoukkue
Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Itävalta
44.0
V V T H H T H V H V

Voitetut Kategoriat

3

Radnički Niš

3

Tasapeli

9

Itävalta

Suoritusradar

Radnički Niš
Itävalta

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-4

-4

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Shestyuk (5 maalia)
K. Boateng (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

54.0

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

1.15

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.15

Korjattu Vahvuus
36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

44.0

Hyökkäys: 45.1, Puolustus: 45.1, Vire: 41.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2

16-30'

1
3

31-45'

2
4

46-60'

4
2

61-75'

3
2

76-90+'

1
Radnički Niš
Itävalta
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3
Itävalta

Vahvuusanalyysi

44.0

Kokonais

Hyökkäys 45.1
Puolustus 45.1
Vire 41.6
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

53.2 vs 53.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)
Itävalta logo Itävalta
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
T
Sturm (66%)
H
RB Salzburg (51%)
H
RB Salzburg (46%)
T
Rapid Vienna (48%)
H
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Hartberg K
1 - 0 V
39%
Sturm V
1 - 1 T
66%
RB Salzburg V
1 - 3 H
51%
RB Salzburg K
1 - 3 H
46%
Rapid Vienna K
1 - 1 T
48%
LASK V
1 - 4 H
69%
Hartberg V
1 - 0 V
44%
Sturm K
2 - 5 H
62%
Ried V
2 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Austria on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.0) verrattuna Radnički Nišiin (SoS: 40.6). Tämä tarkoittaa, että Austriain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Radnički Niš keskimäärin 1.1 ja Austria 1.3 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Radnički Niš päästää 1.6 ja Austria 1.7 per ottelu.

Austria ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Austriailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Itävalta

Itävalta

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää