Siirry sisältöön
Vertaa Radnički Niš vs Estrela

Radnički Niš vs Estrela Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Radnički Niš vs Estrela: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Radnički Niš Radnički Niš Kotijoukkue
Estrela Estrela Vierasjoukkue
Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Estrela
39.2
T H H H H H V H T T

Voitetut Kategoriat

7

Radnički Niš

2

Tasapeli

6

Estrela

Suoritusradar

Radnički Niš
Estrela

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-3

-3

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Shestyuk (5 maalia)
Rodrigo Pinho (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

53.1

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 61.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

1.0

Todellinen: 1.0 | Ero: 0.0

Korjattu Vahvuus
36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

39.2

Hyökkäys: 34.4, Puolustus: 58.4, Vire: 10.3

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

2
2

76-90+'

2
Radnički Niš
Estrela
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3
Estrela

Vahvuusanalyysi

39.2

Kokonais

Hyökkäys 34.4
Puolustus 58.4
Vire 10.3
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

53.2 vs 61.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)
Estrela logo Estrela
T
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Sporting (70%)
H
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
H
Rio Ave (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Famalicão K
0 - 0 T
69%
Moreirense V
2 - 3 H
55%
Porto K
1 - 2 H
69%
Arouca V
0 - 1 H
62%
Sporting K
0 - 1 H
70%
Nacional V
0 - 2 H
57%
Casa Pia K
4 - 0 V
48%
Rio Ave V
1 - 2 H
66%
Gil Vicente K
2 - 2 T
55%
AVS V
0 - 0 T
64%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Estrela on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.1) verrattuna Radnički Nišiin (SoS: 40.6). Tämä tarkoittaa, että Estrelain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Radnički Niš keskimäärin 1.1 ja Estrela 1.0 maalia per ottelu.

Estrelailla on puolustusetu, päästäen 1.3 per ottelu verrattuna Radnički Nišin 1.6:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Estrela

Estrela

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää