Siirry sisältöön
Vertaa Radnički Niš vs Verona

Radnički Niš vs Verona Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Radnički Niš vs Verona: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Radnički Niš Radnički Niš Kotijoukkue
Verona Verona Vierasjoukkue
Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Verona
36.4
H T T H H H H H V H

Voitetut Kategoriat

9

Radnički Niš

2

Tasapeli

4

Verona

Suoritusradar

Radnički Niš
Verona

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

10%

1V, 2T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.5

5 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-7

-7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Shestyuk (5 maalia)
K. Bowie (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

59.7

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 67.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

0.62

Todellinen: 0.5 | Ero: -0.12

Korjattu Vahvuus
36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

36.4

Hyökkäys: 18.3, Puolustus: 65.8, Vire: 11.0

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

1
2

76-90+'

Radnički Niš
Verona
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3
Verona

Vahvuusanalyysi

36.4

Kokonais

Hyökkäys 18.3
Puolustus 65.8
Vire 11.0
Tasaisuus 74.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

53.2 vs 67.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)
Verona logo Verona
H
Como (71%)
T
Juventus (85%)
T
Lecce (53%)
H
AC Milan (60%)
H
Torino (74%)
H
Fiorentina (66%)
H
Atalanta (69%)
H
Genoa (62%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Como K
0 - 1 H
71%
Juventus V
1 - 1 T
85%
Lecce K
0 - 0 T
53%
AC Milan K
0 - 1 H
60%
Torino V
1 - 2 H
74%
Fiorentina K
0 - 1 H
66%
Atalanta V
0 - 1 H
69%
Genoa K
0 - 2 H
62%
Bologna V
2 - 1 V
63%
Napoli K
1 - 2 H
74%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Verona on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.7) verrattuna Radnički Nišiin (SoS: 40.6). Tämä tarkoittaa, että Veronain tilastot painavat enemmän.

Radnički Nišilla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Veronain 0.5:een.

Veronailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Radnički Nišin 1.6:een.

Verona on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Verona

Verona

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää