Siirry sisältöön
Vertaa Radnički Niš vs Jablonec

Radnički Niš vs Jablonec Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Radnički Niš vs Jablonec: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Radnički Niš Radnički Niš Kotijoukkue
Jablonec Jablonec Vierasjoukkue
Radnički Niš
36.1
V V H V T H H H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Jablonec
40.7
T H H H V V H H H V

Voitetut Kategoriat

2

Radnički Niš

6

Tasapeli

7

Jablonec

Suoritusradar

Radnički Niš
Jablonec

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-4

-4

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Shestyuk (5 maalia)
S. Nebyla (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.2

53.6

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.09

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.01

1.17

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.03

Korjattu Vahvuus
36.1

Hyökkäys: 33.2, Puolustus: 42.3, Vire: 27.2

40.7

Hyökkäys: 41.4, Puolustus: 48.3, Vire: 31.1

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1

16-30'

2
3

31-45'

2
4

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Jablonec
Radnički Niš

Vahvuusanalyysi

36.1

Kokonais

Hyökkäys 33.2
Puolustus 42.3
Vire 27.2
Tasaisuus 49.3
Jablonec

Vahvuusanalyysi

40.7

Kokonais

Hyökkäys 41.4
Puolustus 48.3
Vire 31.1
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 58.0

Vastustajan Laatu

53.2 vs 50.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
H
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
T
Radnički Krag (57%)
H
Vojvodina (68%)
H
OFK (53%)
H
Red Star (74%)
Jablonec logo Jablonec
T
Hradec Kr. (59%)
H
Sparta Prague (59%)
H
Liberec (43%)
H
Sparta Prague (59%)
V
Ostrava (34%)
V
Zlín (46%)
H
Dukla (51%)
H
Olomouc (46%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mladost Lučani K
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 H
63%
Javor K
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 T
57%
Vojvodina V
2 - 3 H
68%
OFK K
1 - 2 H
53%
Red Star V
0 - 2 H
74%
Spartak K
0 - 2 H
28%
Radnik V
2 - 2 T
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Hradec Kr. K
1 - 1 T
59%
Sparta Prague V
0 - 2 H
59%
Liberec K
1 - 2 H
43%
Sparta Prague V
1 - 3 H
59%
Ostrava K
4 - 1 V
34%
Zlín V
3 - 0 V
46%
Dukla V
0 - 2 H
51%
Olomouc K
1 - 2 H
46%
Ml. Boleslav V
0 - 3 H
66%
Karviná K
1 - 0 V
43%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Jablonec on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.6) verrattuna Radnički Nišiin (SoS: 40.6). Tämä tarkoittaa, että Jablonecin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Radnički Niš keskimäärin 1.1 ja Jablonec 1.2 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Radnički Niš päästää 1.6 ja Jablonec 1.6 per ottelu.

Jablonec ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Jablonec

Jablonec

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää